Güneşin Zararlı Etkilerinin Önüne Cosmed ile Geçin

Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyan ürünleriyle sağlıklı bakımı herkese ulaştırıyor. Cosmed, ‘Brightening Vitamin C Serum’, ‘Skinvisible CC Cream SPF50+’ ve ‘Sun Essential Gıda Takviyesi’yle sağlıklı ve güvenilir çözümler sunuyor.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik vegan markası COSMED, dünya standartlarında ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Güneş kreminin gücüne antioksidan desteği

Güçlü bir antioksidan olan C vitamini cildin daha canlı, sağlıklı, lekesiz ve genç görünmesinin en büyük anahtarlarından biri. Düzenli kullanımda cildin elastikiyetini artırması ve yaşlanma belirtilerini azaltmasıyla bilinen C vitamini, aynı zamanda güneş kremi altına uygulandığında kreminin koruyucu etkisini de artırıyor.

Cosmed Alight serisinden ‘Brightening Vitamin C Serum’, klinik çalışmalarla ispatlanmış patentli içeriği SymWhite®Plus ile ciltte aydınlatıcı bir etki sağlarken cilt tonu eşitsizlikleriyle de savaşmaya yardımcı oluyor. Formülünde yer alan, beyaz dut özüyle leke ve ton eşitsizliğine neden olan mekanizmalar üzerine etki gösteren ürün, cildin daha aydınlık ve parlak görünmesini sağlıyor.

Tüm cilt tiplerine uygun renkli güneş koruması

Cildimizi güneşten doğru şekilde korurken mevcut lekelerin görünürlüğünü artırmamak da oldukça önemli. Renksiz güneş kremi kullanımına ek olarak renkli güneş kremleriyle de leke görünümünü baskılamak ve yeni lekelerin oluşmasını engellemek mümkün.

‘Skinvisible CC Cream SPF50+’, UVA-UVB ve mavi ışığa karşı yüksek koruma sağlıyor. Ürün, formülünde yer alan teknoloji sayesinde cilt üzerinde yayılırken renk pigmentleri de patlayarak cildin rengini alıyor. Renksiz güneş kremi üzerine uygulanabilen ‘Skinvisible CC Cream SPF50+’ cilde çifte koruma sağlarken güneşin vereceği hasarı en aza indiriyor.

Gıda takviyesiyle güneşten tam koruma

Güneş ışınlarına karşı cildimizi korumaya alırken, gıda takviyeleriyle cildimizi desteklemek de oldukça önemli. ‘Cosmed Sun Essential’ serisinden ‘Gıda Takviyesi’ içerdiği; Löykotomos Eğreltisi, Glutatyon, Çingülü ve Beta-Karoten ile güneşin verdiği hasarı azalmaya yardımcı oluyor. Formülünde yer alan yüksek antioksidanlar ile; güneş alerjisi olanlar, rosacea hastaları ve hassas cilt yapısına sahip olanların tercih edebileceği gıda takviyesi, güneşin zararlı etkilerine karşı vücudu destekleyerek sağlıklı bir koruma sağlıyor.

Alight Brightening Vitamin C Serum, 30 ml. 599,00 TL

Sun Essential Skinvisible CC Cream SPF50+ 30 ml. 229,90 TL

Sun Essential Gıda Takviyesi, 30 tablet. 199,90 TL

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.