Güneş Lekelerini Nar Özü ile Onarın!

Yunan efsanelerinde adı geçen ve antik metinlerin sihirli meyvesi olan “nar”, Lonjevite’nin Intensive Illuminating serumuyla cilt için de kusursuz bir düzenleyici haline geldi. Hiper-pigmentasyon, güneş lekeleri, yaşlılık ve kuruluk için düzenli kullanılması gereken serum, içindeki yoğun nar özleri ile cildi katmanlarına kadar onarır.  

Nar özündeki zengin punikik asit içeriği, hücresel yenilenmeyi destekleyerek cilt sağlığını korur, Lonjevite Intensive Illuminating Serum ile cildinizde yavaş yavaş eriyen bir yağ oluşturarak cildi kökten tedavi eder. Serum, transepidermal su kaybını (TEWL) azaltarak cildin hidrasyonunu ve bariyer bütünlüğünü geliştirir. Vitaminler, antioksidanlar ve temel minerallerin bir kombinasyonunu cildin alt katmanlarına aktararak cildi yumuşak, esnek ve ışıltılı bırakır.

Nar özü erken yaşlanmayı önler

Adeta cildin bir koruma santrali olan ve nar özünün yanı sıra balkabağı çekirdeği yağı gibi 12 aktif öz içeren serum, C vitamini, tanenler ve asitler gibi antioksidanlarla cildi ilk andan itibaren onarmaya başlar. Bu antioksidanlar cildinizi serbest radikal hasarından koruyarak erken yaşlanma belirtilerine karşı korur.

Nar özü güneş koruması sağlar

Nar özünde bulunan C Vitamini ile bir SPF’yi birleştirmek, güneşe maruz kalmanın neden olduğu hasarı nötralize edebilir. Bu, serbest radikal hasarını önleyebilir, güneşe maruz kalmanın neden olduğu hiperpigmentasyonu azaltabilir ve hatta güneş yanığını hafifletebilir.

Cildi korunmasız olarak güneşe maruz bırakmak ve hava kirliliği erken yaşlanmanın iki ana nedenidir. Doğanın mühendislik harikaları diyebileceğimiz nar, ince çizgilerin görünümünü de onarır, cildi sıkılaştırır ve sarkmasını engeller. 

En yüksek kalite botanik özlerle vegan formüller

Yüksek kalitede, lüks botanik yağlarla formüle edilen Intensive Illuminating Serum, Lonjevite’nin sürdürülebilir ve bütünsel yaklaşımının eseri. Son zamanlarda doğal cilt bakımına artan ilginin de farkındalığıyla hareket eden Lonjevite, biyoçeşitlilik konusunda oldukça hassas bir tutum sergileyerek etik kaynaklı, vegan ve zulüm içermeyen ürünler sunuyor.