GÜL SUYUNUN CİLDE 7 FAYDASI

Gül suyundan faydalanmanın en pratik ve etkili yolu gece yatmadan önce sodayla yıkadığınız cildinize uygulamak olabilir. Böylece gün içinde cildinizde biriken tüm kir ve yağdan arınmış olacaksınız!

gül suyu

Kimyasalın her türlüsünden uzaklaşıp doğala dönmemizin hem sağlığımız hem çevresel faktörler için son derece önemli olduğunu her fırsatta yineliyoruz. Cildi temizleyen, tonik görevi gören, kızarmayı önleyen ve daha bir çok faydasıyla cildinize müthiş etkileri olan gül suyu da günlük cilt bakımınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğimiz ve hatta kullanmanız gereken bir ürün.

Asırlardan beri birçok kültürde yerini bulmuş gül suyunun güzellik efsanesine Shakespeare’in bile değindiğini, Kleopatra’nın güzelliğinin sırrı olduğunu düşünürseniz bakım rutininizde ona da bir yer ayırmanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Ne tür bir cilt tipine sahip olursanız olun çok yönlü etkileriyle cildinizi anında güzelleştirecek, dinginleştirecek bu basit ve doğal ürününü piyasada bulmak oldukça kolay. Dikkat etmeniz gereken ise aldığınız gül suyunun %100 doğal ve katkısız olması.

İşte bakım rutininizin vazgeçilmezi haline gelecek, kullanmaya başladığınız an cildinizi yumuşacık yapacak gül suyunun cildinize 10 faydası..

Gül suyunun faydaları için galeriye devam edin..