Güç, Hassasiyet Ve Tasarımın Buluştuğu Koleksiyon: Bang & Olufsen Ve Ferrari’den Ortak Proje

Bang & Olufsen, motor sporları öncüsü Ferrari ile yeni bir koleksiyona imza atıyor. Bu koleksiyon, Bang & Olufsen’in alüminyum mükemmeliyetini öne çıkarırken, Beosound 2 ev hoparlörü, Beoplay H95 kulaklıklar, Beoplay EX kulak içi kulaklıklar ve taşınabilir hoparlör Beosound Explore gibi bir dizi kulaklık ve hoparlörün yeniden tasarlanmasıyla her iki markanın estetik, güç ve hassasiyet tutkusunu kutluyor. Tüm bu ürünler, Ferrari markasının imzası olan kırmızının çarpıcı tonuyla bütünleşiyor.

Bang & Olufsen

Bang & Olufsen CEO’su Kristian Teär bu iş birliği hakkında heyecanlı olduğunu belirtiyor ve ekliyor: “Bu koleksiyon, en iyi performans, zarif estetik ve titiz işçiliğin birleşiminden oluştu. Her iki markanın da eşsiz mirası bu iş birliğini unutulmaz kılıyor”.

Her iki marka da yarım asırdan fazla bir süredir yeniliklerin öncüsü oldu. Bang & Olufsen, 1925’ten beri küresel ses ve görüntü sahnesini şekillendirirken, Ferrari 1947’den beri otomotiv endüstrisini altüst ediyor. Her iki markanın toplamda 150 yıldan fazla süren yenilikleri, bu iş birliğine dökülüyor.

SÜPER OTOMOBİLDEN İLHAM ALDI. GÖRÜLECEK BİR SES.

Bang & Olufsen’ın İş Geliştirme ve Stratejik Ortaklıklar Kıdemli Başkan Yardımcısı Christoffer Poulsen, koleksiyonun markanın geleneksel yaklaşımından bir sapma olduğunu belirtiyor: “Bu koleksiyon farklı. Onlar birer ifade parçasıdır. Süper otomobiller gibi, nerede olurlarsa olsunlar kendilerini gösterir ve duyururlar.”

Koleksiyonda yer alan ürünlerin her biri, Ferrari’nin ikonik kırmızısıyla anodize edilmiş ve Bang & Olufsen ile Ferrari’nin logosuyla tamamlanmıştır.

Kusursuz hazırlanan koleksiyonu incelemek ve markanın diğer tüm tasarımları ile tanışmak için www.hifilife.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.