GODIVA Bayram Koleksiyonu İle Mutluluğu Paylaşın!

GODIVA, muhteşem lezzetlerini bir araya getirdiği yeni Bayram Koleksiyonu ile mutluluğu paylaşmanın en harika yolunu sunuyor. 

GODIVA Bayram Koleksiyonu İle Mutluluğu Paylaşın!

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası GODIVA, özenle tasarladığı Bayram Koleksiyonu ile sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz keyifli bayram buluşmalarının vazgeçilmezi oluyor. İkonik Belçika çikolatalarını şık sunumlarla buluşturan GODIVA, çikolata severlere birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor. GODIVA Bayram Koleksiyonu’nda, klasikten vazgeçemeyenler için geleneksel madlen çikolataların eşsiz lezzetini sunan Finesse Koleksiyonu ve Belçika pralinlerinin bir arada bulunduğu ikonik Gold Koleksiyonu öne çıkıyor. Napoliten, domes, madlen çikolata ve pralinlerden oluşan hediye alternatifleriyle her zevke uygun zengin ürün seçkisi sunan GODIVA, farklı hediye seçenekleri arayan çikolata severlerin favorisi olmaya devam ediyor. Ayrıca Bayram Özel Çikolata Sepeti seçeneğiyle herkesin en sevdiği çikolatayı bulabileceği olağanüstü bir hediye seçeneği sunuyor.

İkonik Belçika çikolatalarının birbirinden şık sunumlarla buluştuğu GODIVA Bayram Koleksiyonu 11 Mart itibariyle tüm GODIVA mağazalarında ve web sitesinden satışa sunuluyor.