Geometrik Formlarla Modernist Yansımalar

Birbirinden yaratıcı ve özgün tasarımlara imzasını atan TAGS DESIGN, yeni koleksiyonunda geometrik formlarla şekillenen abajurları, modernist ve yaratıcı bir bakış açısıyla yorumlamış. Renklerle birlikte koleksiyon seçkisine, mekanlarda metalik yansımalar yaratan gümüş ve gold’u dahil eden TAGS DESIGN, çok tercih edilen abajurlarından birini ve Trio sunumluk setinin 2023 versiyonunu da yeni sezonda lanse ediyor.

Yeni koleksiyonuyla her stilde mekana hitap eden TAGS DESIGN, yine dinamik ve özgün bir seri tasarladı. Geometrik formların ana hatlarıyla şekillenen bu koleksiyonda yer alan ürünlerin her biri, adım attığı her mekanın başrolünü kapacak.

İç Mimar Sinan Taviloğlu’nun kurucusu olduğu marka TAGS DESIGN’ın yeni koleksiyonunda yer alan her bir parça birer sanat eseri gibi tasarlanmış. Gerek desenleri gerek renkleriyle sanatsal bir algı yaratan abajurlarımızı dilediğiniz form ve boyutta başlıkla kombinleyerek kullanabiliyorsunuz. Koleksiyonda yer alan her parçanın el boyaması olması da serinin kıymetini yükseltiyor.

El işçiliği, detaylar ve formdaki netliğe verdiği önemle kaliteli tasarımlara imzasını atan TAGS DESIGN, kişiye, mekâna ve projeye özel tasarımlar da gerçekleştirebiliyor.

Her ay kendini yenileyen ve yeni ürünleri yelpazesine ekleyen TAGS DESIGN’ın yeni koleksiyonu evlere renklerle enerji katmaya hazır.