Gelenekten Geleceğe Aktarılan Tasarım

Macriq; modernizmin yolunu, tasarımlarında kullandığı özel İtalyan derisi ve kendine has formu ile harmanlıyor. Zanaat kökenli ailenin üç kuşaktır edindiği deneyim ve bilgisini aktardığı form ve sınırsız renkler bu yaz enerjiyi ikiye katlıyor.

Güçlü kadınlara, gündelik stillerinde de etkili parçalarla dokunmak isteyen Macriq, yeni kolekisyonu ile zamansız ve minimalist bir tavırla karşımıza çıkıyor

Macriq, sınırsız renk seçeneği ve dikkat çeken formları ile sezonun algoritmasını değiştiriyor. Sofistike ve güçlü bir duruş benimseyen marka, bu kavramlara hayal gücüyle yön veriyor. Renklerin ve modern formların başrollerde yer aldığı samimi ve çabasız şıklığının anahtarı olacak olan koleksiyon gardırobunuzun vazgeçilmez parçası olmaya aday. Ton sür ton görünümlerin, zıt renklerin usataca bir araya geldiği ve birbirini tamamlayan renklerin hâkim olduğu âdeta şeker tadındaki tasarımlar gündüzden geceye elegan ve şık bir görünüm sağlarken içinizdeki enerjiyi dışa vuruyor.

Şimdi Şehir Şıklığında Değişim Zamanı

Günün her anında enerjiyi yükseltirken, zarif ve şık bir görünüm sunan Anais, Lucine ve Laura modellerinden oluşan koleksiyonun ilham kaynağı ise kendi tasarım kodunu oluşturan ve her daim stili ile bir adım önde olan kadınlardan oluşuyor.

30 farklı renk seçeneğine sahip Anais; özel zanaat tekniklerinin birleşiminden oluşuyor. Farklı formu, pürüzsüz yüzeyi ve renk seçenekleri ile günün her anında size eşlik etmeye hazır.

Lucine şeklini kaybetmeden kullanım kolaylığı sağlarken; kapağının altındaki özel aksesuar sayesinde kolayca kilitleniyor. Lucine hem elinizde hem de omzunuzda rahatlıkla taşıyabileceğiniz şekilde tasarlandı. Özel tasarımı ve 13 farklı ton sür ton seçenekleri ile hem zarif hem de şık.

Gerçek süet dokusunun gerçek İtalyan derisi ile buluştuğu Laura modeli ise büzgü detayı hem kullanım kolaylığı sağlıyor hem de iç hacmi genişletiyor.