Garnier C Vitamini Parlak Günlük Güneş Koruyucu ile ‘Her Gün SPF!’

Güneş hassasiyetinden korunurken, leke görünümünü azaltmak ve ışıltılı bir cilde sahip olmak Garnier C Vitamini Parlak Günlük Güneş Koruyucu Krem ile mümkün.

Garnier C Vitamini Parlak Günlük Güneş Koruyucu ile ‘Her Gün SPF!’

Doğal güzelliği ulaşılabilir hale getirerek her gün kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlama misyonunu üstlenen Garnier, cilt bakımının son aşaması olarak kullanılan güneş kremi ailesini 2 farklı doku seçeneği ile tanıtıyor. Garnier, ‘Güneşli Her Gün SPF’ mottosundan yola çıkarak mevsim farkı olmadan herkesin kullanması gereken güneş kreminin önemi vurguluyor. Düzenli kullanımda %82’ye yakın koyu leke görünümünü azaltma etkisine sahip güneş kremi aynı zamanda yapışma hissiyatı da bırakmıyor.

Garnier C Vitamini Parlak Günlük UV Korumalı Güneş Yüz Kremi Spf50 Işıltılı Doku

Günlük UV Korumalı Güneş Yüz Kremi Işıltılı Doku, güneşten korunmayı sağlayarak leke görünümü azaltmaya katkı sağlıyor. C vitamini içeriğiyle birlikte tüketicinin parlaklık ihtiyacına da cevap veren ürünün ışıltılı ve renkli bir dokusu bulunuyor. Hafif dokuya sahip, Günlük UV Korumalı Güneş Yüz Kremi Işıltılı Doku cildi UVB, UVA ve uzun UVA ışınlarından koruyor.  Farklı cilt tonlarına uyumlu renkli formülü ile beyaz iz bırakmıyor.

Garnier C Vitamini Parlak Günlük Güneş Koruyucu ile ‘Her Gün SPF!’

Garnier C Vitamini Parlak Günlük UV Korumalı Güneş Yüz Kremi Spf50 Görünmez Doku

Günlük UV Korumalı Güneş Yüz Kremi Görünmez Doku, cilde nefes aldırma özelliğine sahipken aynı zamanda yağlı bir his de bırakmıyor. Beyazımsı ve görünmez bir bitişe sahip olan güneş kremi uzun vadede insanı hasta edebilen UV ışınlarına karşı SPF50 içererek koruma sağlıyor.

Garnier C Vitamini Parlak Günlük Güneş Yüz Kremi cilde nefes aldıran ince dokusuyla güneş hassasiyetine karşı koruma sağlıyor. C Vitamini içeren özel formülü ile ciltteki parlaklık görünümü arttırmaya yardımcı oluyor. Koyu lekelerin görünümü azaltarak eşit olmayan cilt tonu ve dokusunun görünümünü iyileştirme konusunda ihtiyaç duyulan desteği sağlıyor. Tüketicilerin mevsim ve hava fark etmeden cilt bakım rutinine entegre edeceği vazgeçilmez ürün olarak karşımıza çıkıyor. +%40 daha pürüzsüz bir cilt görünümü sağlayan ve vegan formülü ile ön plana çıkan Garnier C Vitamini Parlak Günlük Güneş Yüz Kremi, hassas ciltlere uygun olarak sunuluyor.