Frambuazlı Sirke&Saç Toniği ile Saçlar Yumuşacık

Dünya trendlerini yakından takip eden, kozmetik sektöründe ‘Vegan ve Vejetaryen sertifikası alan ilk Türk markası’ olan Eyüp Sabri Tuncer, sektörde öncülük ettiği geleneksel ürünlerini yüz yıllık tecrübesi ve üstün kalite anlayışı ile üretirken yenilikçi ve fonksiyonel ürünleri de bir arada sunmaya devam ediyor. Eyüp Sabri Tuncer, en yeni ürünü “Frambuazlı Sirke & Saç Toniği” ile geleneksel saç bakım ürünlerinden çok daha etkili bir bakım vadediyor.

100 yıllık hikayesiyle Türkiye’nin en köklü ve güçlü markalarından biri olan Eyüp Sabri Tuncer, geniş ürün yelpazesiyle kişisel bakım kategorisinde de farklı ihtiyaçlara çözüm sunmaya devam ediyor. Ürün kategorisinde yer alan parabensiz, sülfatsız, glutensiz ürünlerin yanı sıra dünya standartlarındaki ürünlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor.

Saç bakım kategorisinde de dünyadaki trendleri yakından takip eden markanın yeni ürünü “Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke & Saç Toniği”, özel formülü ve güçlü performansı ile saçlarınızın elektriklenmesini engelleyip çok daha etkili bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı oluyor.

Klinik testler ile tüm saç tiplerinde güvenle kullanıldığı kanıtlanan, işlem görmekten yıpranan ve karışmış saçları kolaylıkla açan Frambuazlı & Sirke Saç Toniği; boyalı ve boyasız saçların gözle görülür bir şekilde kabarmasını önlerken parlaklık kazandırıyor. Bir yandan saçlarınızın mükemmel bakımını sağlarken, diğer yandan yumuşak saçlara kavuşturuyor.

Ağırlık yapmadan ışıldayan saçlar

Şampuandan arındırılmış ıslak saça masaj yaparak uygulanan ve saçlarınızda kalıntı bırakmadan su ile kolayca durulanan ürün, içeriğindeki özel aktifler ve sirke sayesinde ağırlık yapmadan ışıldayan saçlara kavuşmanızı sağlar. Canlı ve ferahlatıcı bir etkiye sahip mis gibi kokusu ile Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke & Saç Toniği, Provitamin B5 içeriği ile saç telinizde koruyucu bir tabaka oluşturur.

Dermatolojik olarak test edilen vitamin C bakımından zengin ve canlandırıcı özelliğe sahip Frambuazlı Sirke & Saç Toniği saçlarınızın bakımına yardımcı olurken mis gibi kokusu ile tazelenmiş bir his bırakıyor. Hayvansal yağlar, paraben ve gluten içermeyen mükemmel formülünün saç derisinde oluşan kepeklenmeyi de büyük ölçüde azalttığı yapılan testlerle kanıtlanmıştır.