FOREO, Yeni KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Nokta Maskesi ile KIWI™ Cilt Arındırma Bakımını Tanıtıyor!

Dünyanın önde gelen cilt teknolojisi markası FOREO, en son cilt bakım yeniliğini piyasaya sunuyor: YeniFOREO KIWI™ Cilt Arındırma Bakımı’nın içeriğinde yer alan KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Nokta Maskesi.

Yeni FOREO KIWI™ Cilt Arındırma Bakımı, çeşitli cilt bakımı sorunlarına yönelik kapsamlı bir çözüm olup iki üründen oluşuyor: Cildi yumuşatan ve gözeneklerde zamanla biriken ve sertleşen kirleri gevşeten kremsi formülasyonlu bir maske olan KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Nokta Maskesi ve elmas mikrodermabrazyon gözenek vakumu olan KIWI™ Derma cihazı.

“FOREO’da hedefimiz, her zaman cilt bakım rutinlerinde devrim yaratmak olmuştur ve şimdi ileri teknolojiyi özenle hazırlanmış cilt bakımıyla birleştiren eksiksiz rejimler sunuyoruz. KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Baş Maskesi’nin piyasaya sunulmasıyla yaşlanan cilt sorunlarını ve tıkanmış gözenekleri çözmek için üçlü teknolojiye sahip bir çözüm olarak İsveç Cilt Arındırma Bakımını tanıtıyoruz. Tüm cilt bakım uygulamalarımız gibi, bu bakım da gözle görülür sonuçları etkili ve kolay bir şekilde sunmak üzere tasarlanmış olup cilt dokusunu iyileştiriyor ve donuk ve hasarlı üst tabakanın altındaki taze ve ışıltılı cildi ortaya çıkarıyor.” diyor. FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic

KIWI™ Cilt Arındırma Bakımı yeni KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Baş Maskesi ile başlıyor. 98 doğal kaynaklı içeriklerle oluşturulan maske, cildi nazikçe arındırmak ve rafine etmek için formüle ediliyor ve daha pürüzsüz, daha ışıltılı bir cilt sağlıyor. 

KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Baş Maskesi‘nin kremsi formülü detoksifiye edici killer ve güçlü bir bitki yağı kompleksi bakımından zenginken, KIWI™ derma kullanmadan önce mükemmel bir hazırlık adımı olup ve daha hızlı cilt arındırma sonuçları için bir çözüm haline geliyor. Nemlendirici Jojoba, Meadowfoam ve Baobab Tohumu Yağı cildi ve zamanla gözeneklerde sertleşen kirleri yumuşatarak daha kolay çıkarılmasını sağlıyor.

Maske ayrıca gözeneklerin derinliklerinde hapsolmuş kirleri etkili bir şekilde kaldırmaya yardımcı olan detoksifiye edici KaolinBentonit ve Kömür içeriyor ve kapsamlı ve canlandırıcı bir temizlik sağlıyor.

Cildi yatıştırmak ve sakinleştirmek için KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Baş Maskesi, tahriş olmuş cildi yatıştırmaya, kızarıklığı azaltmaya ve cildin iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olmak için Cica’nın (Centella Asiatica) anti-enflamatuar özelliklerini içeriyor.

KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Nokta Maskesi, tüm cilt tipleri için uygun, temiz, vegan, dermatologlar tarafından test edilmiş bir formüle sahip. Sülfat, silikon, paraben ve diğer zararlı maddeler içermeyen bu maske, cilt sağlığından ödün vermeden sonuç veriyor.

Resimde gösterilmiştir: KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Baş Maskesi Kullanmadan Önce ve Sonra Cilt Dokusu ve Tonu

KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Nokta Maskesini duruladıktan sonra; cilt dokusunu daha pürüzsüz, eşit, ince çizgileri azaltılmış ve daha genç bir görünüm kazandırmak için yeniden yüzeye çıkaran bir elmas mikrodermabrazyon gözenek vakumu olan KIWI™ derma ile devam ediyor. KIWI™ derma, uçları tıbbi sınıf çelik ve Adamas elmaslarından yapıldığı için herhangi bir yedek parça gerektirmeyen dünyanın ilk mikrodermabrazyon cihazı olarak yer alıyor. Kategorideki diğer ürünlerin aksine, bu uçlar zamanla pürüzsüzleşmiyor, matlaşmıyor veya hasar görmüyor. FOREO’nun ultra hijyenik filtresi, gözeneksiz, %100 su geçirmez ve çabuk kuruyan bakterilere dayanıklı silikondan yapılmış olup – yaptığınız bakım sonrası içinde biriken kirler kolayca temizlenebiliyor.

KIWI™ derma, cilde nazik davranan ancak kirler üzerinde etkili olan mükemmel kalibre edilmiş vakum emme teknolojisini tasarlamak için özenle geliştiriliyor ve binlerce yüz üzerinde test edililiyor.

Vakum gücü; mikrodermabrazyon işleminde mükemmel bir rol oynarken, cihazın etkisini ve faydalarını arttırıyor. Mikrodermabrazyon, ölü cilt hücrelerini ve kalıntıları nazikçe temizleyen ve kan akışını ve kolajen üretimini uyaran invazif olmayan bir prosedür olup vakum emme ise cilt yüzeyindeki gevşemiş ölü cilt hücrelerini hemen emerek ve gözeneklerdeki kirleri çıkararak pul pul dökülme sürecine yardımcı oluyor. Ayrıca kan akışını uyarıyor, kolajen üretimini teşvik etmek ve cildin doğal iyileşme sürecini desteklemek için cilt hücrelerine oksijen ve besiniletimini teşvik ediyor.

KIWI™ derma, yüzünüzün farklı bölgelerinde cildinizin ihtiyaçlarına göre 6 yoğunluk seviyesi ile özelleştirilebiliyor. Üç farklı Adamas elmas ucu ile birlikte gelirken: biri ince çizgileri ve inatçı kusurları azaltmayı kolaylaştırıyor. İkincisi T bölgesi bölgesini hassas bir şekilde eksfoliye ediyor ve sonuncusu yanaklarda ve hassas bölgelerde nazik eksfoliyasyon yapıyor. KIWI™ derma ölü, donuk cilt hücrelerinin bariyerini kaldırdığı ve gözenekleri geçici olarak genişlettiği için, daha sonra uyguladığınız cilt bakımındaki aktif bileşenler cildin daha derinlerine nüfuz edebiliyor, böylece daha da etkili sonuçlar sağlıyor.

Etkili ve kullanımı kolay KIWI™ Aktif Gözenek ve Siyah Nokta Maskesini  ve KIWI™ derma, daha pürüzsüz ve gençleşmiş bir cilt elde etmek için kanıtlanmış bir çözüm oluşturuyor.