FOREO İle Göz Ve Dudak Bölgelerinize İğnesiz Gençleştirici Çözüm!

Güzellik teknolojisinin öncü markası olan FOREO, kendini cilt bakımında da geliştirmeye devam ederek müşterilerin kalbini kazanmaya devam ediyor.

FOREO İle Göz Ve Dudak Bölgelerinize İğnesiz Gençleştirici Çözüm!

BEAR™ koleksiyonunun genişlemesiyle Eye & Lip Contour Booster ve BEAR™ 2 ürünlerini piyasaya sunan FOREO, gözler ve dudaklar için mikro akım vererek ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasını sağlayan yeni cilt bakım cihazlarını tanıtıyor.

FOREO SUPERCHARGED™ Eye & Lip Contour Booster, özellikle BEAR™ 2 gözler ve dudaklar için geliştirilmiş olup, iletken bir serum olarak görev yapıyor ve göz ve dudak çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü dolgunlaştırıyor. Yüzün en hassas bölgelerinde bulunan ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü maksimum düzeyde azalmasını sağlıyor.

Yaşlandıkça cildimizin kendini yenileme yeteneği azalıyor bu da kırışıklıkların doğal olarak oluşmasına neden oluyor. Kolajen, yaklaşık olarak 20 yaş civarında üretimini zirveye ulaştırıyor ancak yılda %1 oranında azalarak hacim kaybına ve düzeltilmesi zor dikey çizgilerin oluşumuna yol açıyor. Vücutta yüksek miktarda bulunan bir protein olan elastin, cildin elastikiyetini korumak için kritik bir rol oynar ve ona bir lastik bant gibi gerilip gevşeme yeteneği kazandırıyor. Cilt bu elastikiyetini kaybettiğinde sarkıyor ve kırışıklıklar daha belirgin hale geliyor.

Göz çevresi, sık yüz ifade kullanımları ve cildin inceliklerinin birleşimi nedeniyle yaşlanma sürecine özellikle duyarlı oluyor. Bu nedenle; göz bölgemiz kırışıklıkların ilk başladığı alan haline geliyor.

FOREO İle Göz Ve Dudak Bölgelerinize İğnesiz Gençleştirici Çözüm!

FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic:

“Güzellik endüstrisinin öncüleri yıllardır göz ve dudak çevresinin yaşınızı hızla ele verdiğini biliyor. Bu bölgeler yüzümüzün en hassas kısmıdır. FOREO, bunu tamamen destekliyor, ancak geleneksel cilt bakımının endişelerinizi çözmek ve gelecekteki olumsuz gelişmeleri önlemek için yetersiz olduğunu düşünerek bir adım daha ileri gidiyor. FOREO, İsveç Göz bakım rutini, göz ve dudak çevresindeki endişelerinizi ele alıyor. BEAR™ 2 Eye & Lip Contour, SUPERCHARGED™ Eye & Lip Contour Booster ile birleşen mikro akım çizgi düzeltme cihazı, içsel ve dışsal yaşlanma sonularına yardımcı oluyor.” sözleri ile bu yeniliklerin önemini dile getiriyor.

SUPERCHARGED™ Eye & Lip Contour Booster ,vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Hızlı emilen formülü, dermatologlar tarafından test edilirken ve tüm cilt tipleri için uygunluğunu kanıtlıyor. Göz bölgesini hızlı aydınlatan ve dudakları belirginleştiren ışık yansıtan partiküller içerirken, özel aplikatör bu bölgelere ulaşmada yardımcı oluyor. Cilt dostu, 95% doğal kökenli içeriklerle yüklüdür, bunlar arasında antioksidan zengini Kafein & Kızılcık Ekstraktı, nemlendirici Gül Suyu, sıkılaştırıcı Niasinamid ve B5 Vitamini bulunur; bu formül göz bölgesini hemen aydınlatıyor ve dudakları belirginleştiriyor.

FOREO İle Göz Ve Dudak Bölgelerinize İğnesiz Gençleştirici Çözüm!

BEAR™ 2 Eye & Lip cihazı, mikro akım konusunda devrim niteliğinde ilerlemeler getiren BEAR™ 2 koleksiyonunun bir parçasıdır ve bu koleksiyonu diğer mikro akım cihazlarından ayıran farklı mikro akım türlerini tanıtıyor. BEAR™ 2 Eye & Lip, Lifting Microcurrent™ and Tapping Microcurrent™ özelliklerine sahipken; Lifting Microcurrentı™, düşükten yüksek frekansa kadar sürekli olarak akımı değiştiriyor ve kasları doğal olarak kaldırmak için nazikçe yönlendiriyor, bu da özellikle bu bölgeler için çok istenilen konturlu bir görünüm sağlıyor. Tapping Microcurrent™ ise cildin üst katmanlarından hızlı ve kısa dalga boyları ile akım akışını kullanarak cildi aydınlatmak ve dolgunlaştırmak için kullanıyor.

FOREO İle Göz Ve Dudak Bölgelerinize İğnesiz Gençleştirici Çözüm!

Bu etki, kırışıklık oluşma eğilimindeki bölgelere yönlendirildiğinde yüz kaslarının gerginlik noktalarını gevşetmeye ve ifade çizgilerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olan T-Sonic™ titreşimlerle ek olarak artırılıyor. Kullanıcılar 5 masaj deseni arasından seçim yapabiliyor: Lenfatik Drenaj, Derin Doku, Tetik Nokta, Shiatsu ve Refleksoloji Masajı. FOREO’ya özgü bir diğer benzersiz özellik ise Anti-Şok Sistemi™ 2.0’dır – cilt nemini ve akım direncini ölçme hızında eşsiz olup, saniyede etkileyici 200 kez ölçüm yapıyor.

BEAR™ 2 Eye & Lip, iğne gerektirmeden kaş kaldırma ve dudak dolgularıyla aynı klinik olarak kanıtlanmış faydaları sunuyor. Göz altı torbalarını ve kırışıklıkları ortadan kaldırıyor, kaşları tonlar ve kaldırıyor ve dudakları dolgunlaştırır ve belirginleştiriyor.

BEAR™ 2 Eye & Lip, gözler ve dudaklar için klinik sonuçlar verimlilik iddialarımızı sıkı bir şekilde desteklemektedir:

– Kullanıcıların %98’i cildin daha parlak ve dolgun göründüğünü bildiriyor.

– Kullanıcıların %93’ü göz altı şişlik ve sarkmanın düzeldiğini bildiriyor.

– Kullanıcıların %90’ı pigmentasyonun iyileştiğini bildiriyor.

– Kullanıcıların %83’ü kaşlarının daha kaldırıldığını hissettiğini veya gözlemlediğini bildiriyor.

BEAR™ 2 Eye & Lip ve SUPERCHARGED™ Eye & Lip Contour Booster ile birleştirmek, göz altındaki oyukluğu azaltmaya yardımcı oluyor, lenfatik drenajın yardımıyla toksinleri atarak şişliği azaltıyor. BEAR™ 2 gözler ve dudaklar, mikrodolaşımı uyararak oksijen ve hücrelere gerekli besin maddelerini ileterek cildin yenilenmesini hızlandırıyor, pigmentasyonu azaltıyor ve parlaklığı artırıyor.