Flormar Lipstick Color Master I Tek Sürüşte Yoğun Renkler

“FLORMAR COLOR MASTER LIPSTICK” İLE “TEK SÜRÜŞTE YOĞUN RENKLER

Flormar Lipstick dudaklara tek sürüşte yoğun renk veren, yeni kremsi mat ruj serisi Color Master Lipstick;  şık ambalajı, besleyici bakım içeriği ve 16 trend renk seçeneğiyle makyaj tutkunları ile buluşuyor.

Makyaj denilince ilk akla gelen marka Flormar’ın yeni ruju “Flormar Color Master” tek sürüşte yoğun renk veren yapısı, besleyici bakım içerikleri ve dudaklara bakım yapan formülü ile yeni favori rujun olacak!

Flormar Lipstick ile Yüksek örtücülük sağlayan pigmentler ile renkli ve cesur dudaklar!

Kremsi mat yapısı ile kolayca uygulanabilen, ağırlık yaratmayan, pürüzsüz bir görünümün yanında zengin E vitamini ve Shea yağı içerikleri ile dudakları nemlendirerek onlara güzellik kadar bakım da sağlayan, tek ve basit bir sürüşle dudakların için mükemmel görünümü oluşturacak! 

Sanatın ve modanın başkenti İtalya’nın Milano kentinde kurulan Flormar, 1970 yılında Avrupa ile Asya’yı birleştiren İstanbul’a taşındı. Bu eşsiz şehrin bitmeyen enerjisinden aldığı ilham ile dünyanın en dinamik makyaj markalarından biri olmayı başaran Flormar, 110 ülkede 100 bin satış noktasına ulaştı. Renk bilimini makyaj sanatı ile harmanlayarak kendisini yenilikçi ürünleri geliştirmeye adayan marka, Türkiye’nin ilk 500 ihracatçısı arasında yer almaktadır.

Flormar:

Flormar, 2008 yılında başladığı perakendecilik yolculuğuna dünya çapına yayılan 250 şehirdeki 950 mağazası ile hız kesmeden devam etmektedir. Genç, renkli, eğlenceli ve hayat dolu alışveriş deneyimi ile cilt bakımından makyaja, aksesuardan parfüme kadar zengin seçeneği tek çatı altında sunan Flormar, kaliteden taviz vermeden erişilebilir fiyatlarla kadınlara en yakın duran güzellik markası olmayı hedeflemektedir.

Dünyaca ünlü bağımsız araştırma şirketi tarafından açıklanan rapora göre renkli kozmetik kategorisinde küresel olarak en hızlı büyüyen marka Flormar seçilmiştir. Her 4 günde 1 mağaza açan, her 1 dakikada 250 adet ürünü tüketicilerle buluşan Flormar, birçok pazarda önderliğini sürdürürken Türkiye’de de lider konumu korumaktadır.

2020 yılında 50.yılını kutlayan marka, kendilerini renkler aracılığıyla ifade etmeyi, trendleri takip etmeyi ve en önemlisi, her durumda güzel görünmeyi seven kadınların en yakın arkadaşı olma vizyonu ile kadınlardan ilham almaya ve hayata renk katmaya devam etmektedir.