Fiolas’ın Yeni Serumları Tanıtıldı

Cildin doğal işlevini desteklemek ve cilde ihtiyacı olan tüm bileşenleri tek seferde sunmak için özel olarak tasarlanan Fiolas’ın Astragalus, Glutatyon ve Resveratrol serumlarının yakından incelendiği ve deneyimlendiği davette Fulya Gündoğdu ve Yelda İpekli’nin moderatorlüğündeki söyleşi davetlilerin ilgi odağı oldu.

Dünyadaki önemli gelişmeleri yakından takip edip kendini geliştirerek dünya standartlarında ilerleyen FIOLAS’ın felsefesi temelde; cildin doğal işlevini desteklemeye ve cildin canlılığının, esnekliğinin kusursuz devamlılığına dayanıyor. Bütünsel sağlık için gerekli olan mucizevi 3 etkiye sahip yeni ANTI-AGING serumlarını güzellik tutkunlarına armağan ediyor.

Astragalus, Resveratrol ve Glutatyon serumlarının mucizevi etkilerinin yanı sıra holistik yaşam ve dünyadaki cilt bakım trendlerinden bahsedilen söyleşilerde davetliler konuşmacı Fulya Gündoğdu ve Yelda İpekli’yi can kulağıyla dinleyip merak ettiği sorulara yanıt buldular. Dünyadaki en yeni cilt bakım trendi ‘Skinvestment’ i güzellik tutkunlarına aşılamayı hedefleyen bir marka olan Fiolas, davetlilerine bu konuda önemli bilgiler verdi. Kadınların, tüm dünyada satın aldığı cilt bakım ürünlerinin büyük bir kısmını kullanmamasıyla sebep olunan ekonomik kayıplara değinen Yelda İpekli ve Fulya Gündoğdu ‘Cilt bakımında hem doğaya hem kendinize en iyi gelecek ürünleri kullanarak kendinizle beraber bulunduğunuz tabiata da iyi bakmış olacaksınız’ sözleriyle güzellik sektöründe ileride daha da fazla yaratacakları farklara atıfta bulundu.

Bir kadın girişimci olarak, dünya standartlarında bir marka oluşturup herkesten tebrik gören Fulya Gündoğdu, davette misafirleriyle özel olarak ilgilenip yeni serumlarını denetti. Tüm misafirlerin deneyimledikleri serumların anında yarattığı etkiye tam not verdiği davette sanat, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Fiolas’ın Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul’da gerçekleştirdiği davete katılan isimler arasında Yonca Ebuzziya, Figen Kıral, Asuman Dabak, Berna Sağlam, Fulya Nayman, Mine Kalpakçıoğlu, Zehra Öney, Yelda Tiftik, Müge Tezman Sırmabıyık, Pelin Atay Kuran, Ruken Mızraklı, Sibil Çetinkaya, Mine Karahan, Mihriban Seyyah, Merve Mollamehmetoğlu, Meral Yazıcı, Ayşen Zamanpür, Akasya Aslı Türkmen gibi isimler yer aldı.