Fern&Co. Lim Fleur ile sofralarda bahar havası estiriyor

Sofra ve sanata olan tutkuyla yaratılmış özel tasarımlardan oluşan sofra grubu ürünleri tasarlayan Fern&Co. Lim Flowers için özel hazırladığı “Fern&Co. x Lim Fleur Collection” ile çiçeklerin olağanüstü görünüş ve güzelliğini sofralara taşıyor. Çiçeklerin benzersizliğini, güzelliğini ve renklerini fincanlara taşıyan koleksiyon ile bahar keyfini çıkartmaya hazır olun.

Her koleksiyonunda ayrı bir hikayeyi tema alarak tasarımlarını sofralara taşıyan Fern&Co. çağdaş sanatı, özgün tasarımlarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Fern&Co. çiçeklerle iç içe, ruhlara dokunan bir dünyanın kapılarını açan Lim Flowers için özel tasarladığı fincanlarla sofralarda egzotik bir hava estiriyor. Markanın en sevilen Portea çiçeğinin büyüleyici güzelliğini koleksiyona yansıtan Fern&Co. yine özgün bir tasarıma imza atıyor.

Fern&Co. tarafından taze çiçekleri günlük yaşamın bir parçası haline getiren Lim Flowers için özel olarak tasarlanan “Fern&Co. x Lim Fleur Collection” doğanın ve çiçeklerin sadeliğini sofralarla buluşturmaya hazır.

San Francisco şehrinde bulunan Muir Woods doğa anıtının muhteşem bitkilerinden ilham alınarak yaratılan Fern&Co. koleksiyonlarına ait çağdaş desenler, sanatçılar tarafından resmedilerek limitli adette üretilmeyi sürdürüyor.