Cildinizi zararlı etkilerden koruyun!

Dr. Şafak Göktaş tarafından geliştirilen Canlandırıcı Cilt Bakım Serumu, cildinizi güçlendirerek korumak isteyenler için faydalı çözümler sunuyor.

Dr. Şafak Göktaş Canlandırıcı Cilt Bakım Serumu, cilde derinlemesine bir bakım olanağı sağlar. Cilt bariyerlerini güçlendirdiği gibi içerisinde bulunan 7 kuvvetli bileşen ile cildi yeniler, yaşlanmasını engeller ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildin daha parlak ve dolgun bir görünüm kazanmasına da katkı sunar. Bu içerikte; Hyalüronik Asit, Glutatyon, Vitamin C, Vitamin A, Vitamin B3, Vitamin B5 ve Aloe Vera gibi 7 kuvvetli bileşen bulunur. Cilt türü ne olursa olsun cildi besler ve kolajen üretimini artırır. Anti aging etkisi yüksek olan serum, olgun ciltlerde, onarmaya ve canlandırmaya yönelik, genç ciltlerde ise yaşlanma karşıtıdır. Sivilcelenme, yağlanma yada kuruluk yapmaz.

Serumlar, temizlenmiş cilt üzerine damlalık ile uygulanır. Parmak uçlarıyla, dairesel hareketler eşliğinde masaj yaparak emilimi sağlanır. Sadece yüz bölgesine uygulanmalıdır. Gözlere ve göz bölgesine temastan kaçınılmalıdır.