Evde Hem Rahat Hem Şık

SUWEN, yeni sezon ev giyim kategorisiyle şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Pijama takımlarından sabahlıklara, hamile ve lohusa koleksiyonlarından geceliklere kadar her tarza, her yaşa ve her bedene uygun modeller sunan SUWEN, ev giyim koleksiyonunu keşfe davet ediyor.

Kalitesi ve tasarım anlayışı ile her beden ve her yaştaki kadına uygun çeşitliliğe sahip olan SUWEN, yeni sezon ev giyim ürünleriyle mevsim boyunca rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşatıyor. Sabahlık koleksiyonlarından lohusa koleksiyonuna, şortlu takımlardan geceliklere kadar birçok çeşit ve tasarımı bir arada sunan SUWEN ile yeni sezon hem renkli hem de çok rahat geçecek.

Farklı yaş, beden ve vücut tipindeki kadınların ihtiyaçlarını karşılayan tasarımlarını, rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşatan bir yaklaşımla hazırlayan SUWEN, büyük beden kadınların da güncel tasarımlarda model alternatifleri bulabileceği yeni sezon ev giyim ürünleriyle ilgi görüyor. Farklı desenler ve mevsimden ilham alınan renklerle tasarlanan SUWEN ev giyim koleksiyonu, her yaşa uygun, şık, feminen, zarif, spor, cool tarzda modeller sergilerken, geniş beden aralıklarındaki ürün alternatifleri ve özenle seçilmiş kumaş türleriyle de yeni sezon modasına yön veriyor.

Bu Sezon Pijamalarınızı Çıkarmak İstemeyeceksiniz!

Mevsimin enerjisinden esinlenen SUWEN yeni sezon ev koleksiyonundaki maskulen yaka pijamalar, farklı kumaş ve model seçenekleriyle sokak modasını ev giyime kusursuz bir şekilde yansıtıyor. Bol ve şık pijama altları, yumuşak ürün dokusu ve günlük tarza uyarlanabilir üstleri ile yeni sezon ev giyim modasına yön veren SUWEN pijamalarını üstünüzden çıkarmak istemeyeceksiniz.

Mevsimin Keyfini Taçlandıran Yumuşacık Sabahlıklar…

Yumuşak ve rahat tasarımları ile öne çıkan, bir yandan da tasarımları ve renkleriyle mevsimin enerjisini yansıtan yeni sezon SUWEN sabahlıkları, yumuşacık kumaşlarıyla güzel bir güne başlamanın keyfini yaşatıyor. Soft renkleri ve %100 pamuklu kumaşlarıyla SUWEN ev giyim koleksiyonundaki her parçayı kusursuz bir şekilde tamamlayan yeni sezon sabahlıkları arasında hamilelere yönelik alternatifler de yer alıyor. Hamilelere özel tasarlanan SUWEN Cream sabahlıkları bu anlamlı dönemleri hem rahat hem de tarz sahibi geçirmek isteyen anne adaylarını mutlu ediyor.

Geceliğin Yeni Sezon Hali: Modern, Enerjik ve Rahat

Modern desenleri ve şık çizgileri ile öne çıkan yeni sezon SUWEN gecelikleri, kadınların her anına ve her moduna uygun çeşitlilik sergiliyor. Farklı renk ve desen alternatifleriyle ev giyimine yeni bir bakış açısı getiren SUWEN gecelikleri, mini ve midi boy seçenekleri, geniş beden aralıklarıyla yeni sezon yatak şıklığına yön veriyor.