El işçiliği desenlerle taçlanan Limoges porselenler

Seramik tasarımcısı Yasemin Tanır’ın markası Roco Ceramic, el yapımı Limoges porselenler üzerine desenler çizerek tasarımlarını özgünleştiriyor. Bu yaz Roco Ceramic, pastel tonlarıyla sofralara soft ve sıcakkanlı dokunuşlarda bulunacak.

Roco Ceramic markasının kurucusu Yasemin Tanır, özgün tasarımlar üretiyor. Yolculuğuna ilk olarak ‘Roco Cakes’ adıyla butik pastalar tasarlayarak başlayan seramik tasarımcısı, bugün ‘Roco Ceramic’ markasıyla, pastaları servis edebileceğiniz tabaklar ve onlara eşlik edecek kahveler için bardaklar tasarlıyor.

Seramikle başladığı çalışmalarına; inceliği, hafifliği ve zarifliğini görünce Limoges’la devam eden ‘Roco Ceramic’, heyecanla tek tek tasarladığı, elleriyle şekillendirdiği ve renklendirdiği tasarımların o heyecanı, huzuru ve neşeyi yaşam alanlarına taşımayı hedefliyor.

Yasemin Tanır’ın tasarımlarından en fazla ilgi gören koleksiyonların başında Bloom ve Punto serisi geliyor. Roco Ceramic tasarımlarıyla tanışmak için www.shopier.com/ROCOceramic adresine tıklayabilir, Instagram üzerinden @rococeramic sayfasını inceleyebilirsiniz.