Etro İstinyepark Yenilendi

Ünlü İtalyan moda markası ETRO’nun, 2007 yılında hizmete giren İstinyePark butiği, 8 Temmuz 2022, Cuma günü yenilenen kimliğiyle modaseverlerle buluştu.

Etro İstinyePark renovasyon sonrası, Etro mağazalarının tipik özelliklerini korurken onları yeni formlara dönüştürüyor, geleneksel ve yeni malzemeleri bir araya getirirerek gelenek ve modernizmi harmanlıyor. Mağazadaki pirinç malzemeler yeni temel formlara dönüşürken, değerli mermer ve okaliptüs ağacıyla birlikte kullanılıyor. Asma ve teşhir amaçlı tasarlanan hareketli ve hafif duvar elemanları, devasa traverten tezgahlarla uyum sağlıyor. Mağazanın zemininde, ana alanları karakterize eden ve birbirinden ayıran farklı mermer kullanımları dikkat çekiyor. Sıcak ve temel unsurların kullanıldığı Etro İstinyePark, ürünleri ön plana çıkaran nötr duvar ve tavanlarıyla kimliğini ortaya koyuyor. Mağaza genelinde çoklu teşhir kombinasyonuna izin veren asma raflar, geniş tezgah ve raflar, farklı şekillerde düzenlenebilen oturma alanları yer alıyor. Değerli cam ve oksitlenmiş alüminyum ile tasarlanan avizeler mekana zenginlik katıyor.

1968’den bu yana tüm dünyada “Made in Italy” tarzını temsil eden Etro’nun, tüm koleksiyonlarının kalbinde; seyahat tutkusu, terzilik geleneği, kumaş ve ayrıntılara gösterilen özen yatıyor.

Etro İstinyePark, kadın ve erkek hazır giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar koleksiyonları ve parfümleriyle ziyaretçilerini ağırlıyor.