Estée Lauder Luxury Fragrance Koleksiyonu Yeniden Doldurulabilir Özelliği İle Buluştu!

Sizi daha önce hiçbir kokunun almadığı büyülü ve keşfedilmemiş yerlere götüren olağanüstü koku deneyimi… Estée Lauder Luxury Fragrance Koleksiyonu’nun koku bilimi kullanılarak özel esanslarla formüle edilen kalıcılığı yüksek lüks parfüm serisini keşfedin!

Şimdi yeniden doldurulabilir şişeleriyle…

Estée Lauder Luxury Fragrance Koleksiyonu Yeniden Doldurulabilir Özelliği İle Buluştu!

TENDER LIGHT

Luxury Fragrance Koleksiyonu’nun en pozitif ve neşeli üyesi Tender Light uyum ve huzuru temsil ediyor. Çin çayı ana notalı Tender Light ile güneş ışığının size hissettirdiği sıcaklığı ve neşeyi yakalayan duyularınızı canlandırın. Uyandıran, aydınlatan ve enerji veren bu kokuyla hiç olmadığınız kadar iyimser ve neşe dolu olacaksınız.

SENSOUS STARS

Luxury Fragrance Koleksiyonu’nun azmi ve bağımsızlığı sembolize eden üyesi Sensous Stars, erik ağaçlarıyla dolu bir ormanda, ay ışığında yürümenin duyusal sükunetini yansıtıyor. Ana notası Çin Eriği olan Sensous Stars’ın kokusu sizi heyecanlandıracak. Çiçeksi ve odunsu bir koku olan Orris ve Lavanta alt notalı bu parfüm önce sizi sonra çevrenizi parlak ve yıldızlı bir gökyüzü gibi büyüleyecek.

BLUSHING SANDS

Luxury Fragrance Koleksiyonu’nun narin üyesi Blushing Sands, ana notası vetiver ile birlikte sanki yumuşak, pembe renkli kumlarda sıcak ve davetkar bir dünyaya yolculuk yaptığınızı hissedeceksiniz. Pembe biber ve misk akorlarıyla dolu alt notaları sizi büyülü bir yere götürecek. Refahı ve uzun ömrü sembolize eden Blushing Sands, rahat ve huzurlu bir aura içine girmenizi sağlayacak.

PARADISE MOON

Luxury Fragrance Koleksiyonu’nun en asil kokusu Paradise Moon, aşkı sembolize ediyor. Ana notası Osmanthus ile hem heyecan verici hem de mutlu duygular uyandırıyor. Mehtaplı bir gecede ayı izlediğiniz zaman hissettiğiniz coşkulu duyguları Citus Yağı özü ve deri notaları olan Paradise Moon’u kokladığınız anda da hissedeceksiniz.

DESERT EDEN

Luxury Fragrance Koleksiyonu’nun baştan çıkarıcı kokularından biri olan Desert Eden’ın sizde bırakacağı hissi anlamak için şafakta güneş ışınlarının çöl kumlarına yayıldığı nefes kesici anı hayal edin. Desert Eden, sizi sıcak, ışıltılı bir aura içinde çevreler. Ana notası sandal ağacı olan, ruhsal şifayı sembolize eden bu parfümün en belirgin özelliği baştan çıkarıcı ve kendine güvenen bir aurayı yansıtmasıdır.

DREAM DUSK

Estée Lauder Luxury Fragrance Koleksiyonu Yeniden Doldurulabilir Özelliği İle Buluştu!

Luxury Fragrance Koleksiyonu’nun en neşeli ve bahar kokulu üyesi: Dream Dusk ile çiçek açan bir bahçede yürüdüğünüzü hayal edin. Ana notası kiraz çiçeği olan ve tutkuyu sembolize eden Dream Dusk, sizin enerjinizi daha da yükseltecek, baharda yeni açmış çiçeklerle dolu notaların kokusu sizi neşelendirecek.

RADIANT MIRAGE

Luxury Fragrance Koleksiyonu’nun en iyimser ve en canlı üyesi Radiant Mirage sizi yepyeni duyular diyarına götürecek. Ana notaları yasemin ve zambak ile sizi büyüleyecek. Sandal ağacı ve paçuli alt notalarıyla dolu bu eşsiz kokuyla adeta mevcut ama ulaşılmaz bir serap yaratacaksınız.

INFINITE SKY

Luxury Fragrance Koleksiyonu’nun en heyecan verici üyesi Infinite Sky’ın kokusunu ve sizde bırakacağı aurayı anlamak için uçsuz bucaksız, parlak bir gün batımı hayal edin. Ana notası Sichuan Biberi olan Infinite Sky’ı kokladığınız anda bu altın ve kehribar rengi gökyüzüne yükseleceksiniz. Duyularınızı saf mutluluk dalgalarıyla ve ruhunuzu umutla dolduracak bu notalarla gücü ve özgüveni hissedin.

OASIS DAWN

Luxury Fragrance Koleksiyonu’nun mutluluğu sembolize eden üyesi Oasis Dawn ile şafağın menekşe ve mor gölgelerinin yemyeşil, gizemli bir vaha üzerine düştüğü bir rüya dünyası hayal edin. Ana notasında yer alan Marakeş inciri ile yeni bir Oasis şafağının güzelliğinde kaybolun.