Eşsiz, Çarpıcı, Renkli, Çılgın Tote Bag’ler Sanat Eserine Dönüştü

Sanatın modaya verdiği ilhamla deneyim tutkusunu bir araya getiren Boyner, “Art Pieces” koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz sene Sneaker Art Pieces koleksiyonu ile sokak stilini sanatla buluşturan Boyner, bu defa Tote Bag çantalarının özgün birer sanat eserine dönüştüğü yepyeni bir projeyi hayata geçirdi.  

Eşsiz, Çarpıcı, Renkli, Çılgın Tote Bag’ler Sanat Eserine Dönüştü

Projede yer alan sanatçıların hayal gücü ve yaratıcılığı ile eşsiz birer sanat eserine dönüşen Tote Bag’ler, sınırlı sayıda Boyner İstinyePark İstanbul’da ve boyner.com.tr’de yerini aldı.

Geçtiğimiz yıl stil ve yaratıcılığı bir arada sunarak ilk sanat koleksiyonu Sneaker Art Pieces’ı hayata geçiren Boyner, bu defa çantaları sanat eserine dönüştüren yedi sanatçı ile eşsiz bir koleksiyona imza attı. Projede yerini alan, yaratıcılıklarıyla dünyayı anlamlı ve ilham verici kılan Aslı Şarman, Bahar Oganer, Eda Çağıl Çağlarırmak, Jülide Zeynep Günce, Mehmet Sinan Kuran, Meral Bilkay ve Yiğit Yazıcı, özgün dokunuşlarını edding kalemleri ile The Tab Atelier Tote Bag’lere yansıttı. 

Eşsiz, Tuhaf, Çarpıcı, Renkli, Sıra Dışı, Çılgın olarak tanımlanan ve sınırlı sayıdaki parçalardan oluşan Tote Bag Art Pieces koleksiyonundaki her bir çantada bulunan çizimler, heyecan verici renkli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Kanvastan üretilmiş, özel taşıma askısı ve kontrast renklere sahip özel tasarım çantalar şehir hayatında ve seyahatlerde rahat bir kullanım sunuyor. 

Her biri tuvale dönüşen Tote Bag Art Pieces koleksiyonunda, büyük ve küçük boy olmak üzere toplam 49 adet tasarım çanta Boyner İstinyepark İstanbul ve boyner.com.tr’de çanta tutkunları ile buluşuyor. Proje kapsamında her sanatçının ‘Boyner Art Pieces’ koleksiyonun daimi bir parçası olmak üzere tasarladığı 7 çanta da Boyner İstinyePark İstanbul’un sanat seçkisinde kalıcı şekilde yerini aldı.

“Sanatın evrensel dili ile yeni bir moda deneyimi yarattık”

Sanatın Boyner evreninde her zaman öncelikli bir yeri olduğunu belirten Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu, “Geçtiğimiz yıl sneaker ile başladığımız ‘Boyner Art Pieces’ koleksiyonumuzu bu sene hayata geçirdiğimiz Tote Bag projesiyle büyütmekten son derece memnunuz. Sanat bizim nefesimiz. Aldığımız her nefeste, attığımız her adımda, yaşamla iç içe yeni nesil mağazalarımızda sanata dair izlere rastlamak mümkün. Farklı sanat dallarına ve sanatçıların değerli eserlerine yer verdiğimiz yeni Boyner İstinyePark İstanbul’da bu özel koleksiyona ev sahipliği yapmak bizim için oldukça değerli. The Tab Atelier ve edding iş birliği ile sanatçıların hayal gücünü çantalara yansıttığı “Tote Bag Art Pieces” koleksiyonumuzda sadece 49 adet özel tasarım çanta bulunuyor. Sevgi, diyalog, tanrıça, aile, doğa, umut, aşk, içe dönüş, denge ve birliktelikten ilham alınarak tasarlanan çantaların her biri eşsiz. Sanatın evrensel dili ile yeni bir moda deneyimi yaratmaktan her zaman keyif alıyoruz. Sınırlı sayıda üretimle hayata geçirdiğimiz ‘Art Pieces’ koleksiyonlarımıza yeni temalar eklendikçe biz de sanatın renkli, yaratıcı ve çarpıcı iz düşümlerini yansıtmaya devam edeceğiz” dedi.

Eşsiz, Çarpıcı, Renkli, Çılgın Tote Bag’ler Sanat Eserine Dönüştü

edding Genel Müdürü Yüce Tümer, Boyner ile iş ortaklıklarının günden güne yepyeni sanat projelerine köprü olduğuna değinerek; “Yaratıcı zihinlerin merkezinde dünyaya renklerimizle bakmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl yine farklı disiplinlerden sanatçılarla sneaker’ları renklendirmiştik. Şimdi de çok sevilen bu projemizin ikincisini Tote Bag’lerde hayata geçirdik. Sanatçıların yaratıcılık süreçlerinde hayal güçlerini edding ile yansıtıyor olmaları bizim için büyük bir mutluluk” dedi.

The Tab Atelier Marka Sahibi ve Genel Müdürü Ezgi Kılıç: Boyner’in Tote Bag Art Pieces koleksiyonu için “The Tab Atelier”i seçmesinden ve sanat ile iç içe olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Renkleri, dokuları ve farklı boyları ile çağdaş yaşama uygun olarak günün farklı zamanları için özel olarak tasarladığımız çantalarımız, bu proje ile eşsiz birer sanat eserine dönüştü. ‘Kendini mutlu et!’ sloganımız bu koleksiyonla daha da güçlendi” dedi. 

Eşsiz, Çarpıcı, Renkli, Çılgın Tote Bag’ler Sanat Eserine Dönüştü

Tote Bag Art Pieces koleksiyonuyla satışa sunulan 49 adet özel tasarım çanta, Boyner İstinyePark İstanbul’da ve boyner.com.tr’de sanat ve moda tutkunlarını bekliyor.