Eşsiz Bir Düğün, Mandarin Oriental, Bodrum Ayrıcalıklarıyla Sizinle

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, düğün organizasyonlarını unutulmaz kılmak ve bir masala dönüştürmek için eşsiz bir hizmet sunuyor.  

Bodrum’un en güzel manzarasına sahip ve eşsiz güzellikteki Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental Bodrum, sunduğu özel imkanlar ve özenle tasarlanmış organizasyonlarla hayalleri gerçeğe dönüştürürken en çok tercih edilen destinasyon düğünü otelleri arasında yer alıyor.

Ayrıcalıklı ve kişiye özel hizmetleri, konfor ve lüks kavramını bir üst seviyeye taşıyan anlayışıyla her zaman önde olan Mandarin Oriental, Bodrum unutulmaz bir düğün hayal eden çiftlerin de ilk adresi oluyor. Cennet Koyu’nun yanıbaşında yer alan sahil ve açık alanları, özenle tasarlanmış yaratıcı lezzetleri, özgün ve kişiye özel SPA hizmetleriyle en özel gününüze eşlik etmeye Eylül ve Ekim ayında da devam ediyor.

Mandarin Oriental, Bodrum, yeşilin ve mavinin birbirine olan kusursuz uyumundaki ihtişamlı doğası ve lüks mimarisi ile düğün, bekarlığa veda partileri ve geleneksel kına gecesi dahil olmak üzere pek çok farklı etkinlik için alternatifler sunarak her biri özgün atmosfere sahip açık hava davet mekanlarıyla birlikte gurme menü seçenekleri ve sofistike ambiyansıyla en özel anların vazgeçilmez tercihi oluyor.

En özel gününüzde özgün bir hazırlık için The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum’dan ayrıcalıklı bakımlar

Düğün öncesi stresinizi yatıştırmak sonrasında ise yorgunluğunuzu atarak tazelenmek için eşsiz seçenekler sunan ödüllü The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum, rafine hizmetleri ile en özel gününüzde de sizin yanınızda. 12 terapi odası, üç güzellik bakım odası, Ege Denizi’nin engin mavisine bakan açık hava kabinleri, özel kese odalı hamamları, sauna, kapalı ve açık yüzme havuzlarıyla düğüne hazırlıktan balayına kadar tüm süreci uzmanlıkla yöneten The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum, evliliğe ilk adımı atan çiftler için o anları unutulmaz ve eşsiz kılıyor. Ödüllü Spa terapileri ve doğal içerikli el yapımı kürleriyle iç huzurun yeniden keşfine aracılık eden The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum, geleneksel Türk hamamı ve terapi alternatifleriyle evlenecek çiftlere ve misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

 2023 Haute Grandeur Global Excellence Awards’da “En İyi Global Destinasyon Düğün Oteli” ve “Avrupa’nın En iyi SPA Tasarımı” kategorilerinde ödül alan Mandarin Oriental, Bodrum,  hayallerinizin ötesinde bir düğün için sizi bekliyor.