Erkeklere Sormamanız Gereken 5 Soru

İlişkinizden emin olma güdünüzü yavaş yavaş kaybetmeye başladığınızda, partnerinize hangi yasaklı soru cümlelerini yöneltmemeniz gerektiğini açıklıyoruz!

Bu 5 Soru İlişkinizi Baltalıyor! /@victoriabeckham

Devam eden ilişkinizde ansızın kusursuz bir uyumluluk sergilemediğiniz hissine kapılabilirsiniz. Eğer duygusal bir boşluktaysanız bu birkaç gün hatta belki de birkaç saat içinde unutacağınız bir konu haline gelebilir. Bu gibi durumlarda sonsuz endişe akışını partnerinize yöneltmek isteyebilirsiniz. Aman dikkat! Bu akışta bile olsanız uzak durmanız gereken bunaltıcı 5 sorunun yanından bile geçmemenizi size öneriyoruz.

Güzel Miyim?

Yüzlerce kez olumlu yanıt aldığınız bu klişe soruyu sormaktan acilen vazgeçmelisiniz. Bunun yerine manevi desteğe ihtiyacınız olduğunu açıkça belirtebilir, ilişkiniz hakkında birlikte yeni kararlar alabilirsiniz.

Beni Aldatacak Mısın?

İhanetlerin bir planlamasının olmadığı malumunuzken bu soruyu partnerinize yöneltmede hiçbir amaç gütmediğinizin farkındayız. Birbirinize hala seviyor ve güveniyorken bu soruyu sürekli sorup onu bunaltmak ilişkinizi baltalamaktan başka hiçbir şeye sebep olmayacaktır. Bunu unutmayın.

Hayatının En İyi Seksini Benimle Mi Yapıyorsun?

Partnerinizi sizi başkalarıyla kıyaslamasına yönlendirebilecek bu saçma soru literatürünüzde yer alıyorsa onu acilen oradan çıkartmalı ve unutmalısınız.

Beni Seviyor Musun?

Zaten her gün tanık olduğunuz ve hissettiğiniz sevilme duygusunu inkar etmek ya da bunu tekrar duymak istemek partnerinizin bunalmasına sebep olabilir. Bunun yerine ona doğrudan seni seviyorum diyerek açık olduğunuzda karşınızdakinin düşüncesini de daha dürüst bir şekilde duymanız tatmin olmanızı sağlayacaktır.

Ben Ölürsem Başka Biriyle Evlenir Misin?

Yine hiçbir ciddiyet içermeyen ve klişeleşmiş bu soruyu sormak yerine o anlık başka şeylere odaklanmak ikiniz için de en iyisi olacaktır. Çünkü partneriniz bu soruyu onlarca kez duyduğu ve aynı cevapları tekrarladığı için bu kez sıkılıp sizi yıpratmaya çalışabilir.