Erkekler Ne İster?

Arkadaşlarına ne kadar iyi seks hayatları olduğunu anlatmayı sevseler de, erkekler çoğu zaman seks konusunda detaya girmekten hoşlanmaz. Konu, seksi partneriyle konuşmaya gelince ise ağızları daha da sıkı kapanır, seks sırasında partnerinden neler istediğini itiraf etmeyi pek tercih etmezler.

Her erkeğin ihtiyaçları ve hoşlandıkları farklı olsa da evrensel olarak tatmin ediciliği su götürmez bazı seks hareketleri ve davranışları var. Çoğu erkek bu teknikleri, dokunuşları ister ama söylemez. Bu sır gibi sakladıkları küçük tatmin ipuçlarını, erkeklerin gerçekte ne istediklerini sizler için yazdık.

1.     TAHRİK OLMAK İSTERLER

Kadınların seks öncesi ön sevişmeden hoşlandıklarını kimse inkâr edemez. Erkeğinizin de sizi ısıtmaktan zevk aldığına eminiz ama bazen bu ön hazırlığı kendinizin yapması onları baştan çıkarabilir.

Birçok kadın için uyarılmak erkeklerin görevi gibi görülüyor. Hâlbuki gerçek anlamda tatmin, zihninizi sekse odaklayıp, iki tarafın da karşılıklı çabasıyla mümkün oluyor.

Libidonuzu yükseltmek için kendinize zevkli dakikalar yaşatın. Gözlerinizi kapayıp, partnerinizle ve hatta başka biriyle sıcak bir birlikteliği hayal etmek sizi heyecanlandıracak ve moda sokacaktır. Tabi partnerinizin moddan çıkmaması için bu gizli küçük fanteziyi çok dillendirmemek iyi olabilir.

2.     EĞLENMEK İSTERLER

Maalesef gerçek hayatta seks filmlerdeki gibi kusursuz olamayabiliyor. Bazen denediğiniz pozisyon işe yaramıyor ya da garip sesler çıkabiliyor, çiftlerden biri başını gece lambasına çarpabiliyor, vs… Bu gibi küçük aksiliklere takılıp suratınızın düşmesi, keyfinizin kaçması tüm geceyi mahvedebilir. Bununla eğlenmeye, takmamaya ve rahat olmaya çalışın.

3.     KÜÇÜK İPUÇLARIYLA YÖNLENDİRİLMEK İSTERLER

Bu maddede dikkat etmeniz gereken şey ipin ucunu fazla kaçırmamak. Seks sırasında karşınızdakine sürekli emirler vermeniz tahmin edersiniz ki hayli sinir bozucu bir hal alabilir. Yine de seksi eğlenceli ve heyecanlı hâle getirmek için kulağına ne istediğinizi fısıldamanız, istediğiniz pozisyonda beklemeniz, yaptığı şeyden çok zevk aldığınızı belli etmeniz, onu tam anlamıyla etkisiz bırakmadan yönlendirmeniz gecenin sıcaklığını epey arttıracaktır.

4.     İZLEMEK İSTERLER

Kendi iç barışınız ve mutluluğunuz için vücudunuzla barışık olmak ilk kural. Bu kendine güvenle gelen güçlü ce seksi görünüm partnerinizin de görmek istediği şey. Sizi soyunurken izlemek onlar için her seferinde aynı heyecanı yapabiliyor. Onun sizi görebileceği anlarda soyunmanız, üzerinizde ufak bir parça seksi iç çamaşırıyla kalmanız, seksi hareketlerle dans etmeniz, kendinize dokunurken sizi izlemesi gece dışarı çıkma planınızı iptal ettirip, tutkulu dakikalar yaşamanıza sebep olacak sekse davetiye çıkarabilir. Seks sırasında aynaya bakmanız ve sizin istek ve arzunuzun yansımasını görmek… Bir erkek başka ne ister?

5.     YARAMAZ OLMANIZI İSTERLER

 

Bazı kadınlar ‘cici sevgili imajını’ korumak için aslında sergilemek istedikleri davranışlardan kaçınıyorlar ve sonuç olarak kendilerini zevkten mahrum ediyorlar. Hatta seksten çok zevk almanın bile ‘yanlış’ ya da ‘ayıp’ olduğunu düşünen, düşündürülen kadınların sayısı yadsınamaz. Kirli seks konuşmaları, baştan çıkarma sözcükleri, fantezileriniz, denemek istediğiniz bir seks oyuncağı kısacası partnerinizin size yapmasını istediğiniz yaramazlıklar sizi tuhaf yapmaz. İsteklerinizi bastırmayın, erkekler yeni şeyler denemekte çok cesur ve istekli olabilirler. Hiç beklenmedik bir anda elini kalçanıza götürmeniz, iş yerindeyken ona seksi bir fotoğraf atmanız onu ne kadar arzuladığınızı gösterecektir.