Eğlenceli, Özgür, Dinamik: WEPUBLIC

Eğlenceli, Özgür, Dinamik: WEPUBLIC

 Boyner Grup’un yeni markası WEPUBLIC’in ilk mağazası Akmerkez’de müşterileriyle buluştu.wep

 

 

 

 

 

 

 

 

Boyner Grup’un, son 2 yıldır üzerinde çalıştığı, 20 milyon dolarlık yatırımla hayata geçen yeni çok katlı mağazası WEPUBLIC, Akmerkez’de kapılarını ilk kez açtı.

Müşterilerine alışılandan çok farklı bir alışveriş ve yaşam deneyimi sunacağı anlaşılan WEPUBLIC, Türkiye’den ve dünyadan 520 markayı bir araya getirirken daha önce Türkiye’de bulamadığımız All Saints, Club Monaco gibi 100’ün üzerinde marka ile tanışma fırsatı veriyor.

WEPUBLIC için hayli heyecanlı olduğu gözlenen Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, 2016 yılının en perakende büyük yatırımlarından biri olarak kabul gören yeni mağazasının açılışı sırasında markayla ilgili şu yorumlarda bulundu;

“WEPUBLIC, müşterilerimizden aldığımız ilhamla, ülkemizin  potansiyeline ve geleceğine duyduğumuz inanç ve güvenle yaptığımız çok önemli bir yatırım. İş insanları olarak bize düşen sorumluluk, yatırım yapmak için şartların iyileşmesini beklemek yerine yatırım yaparak şartları iyileştirmektir. WEPUBLIC’i sektörümüzün fark ve değer yaratan denemelere en çok ihtiyaç duyduğu bir zamanda  açtığımız için mutluyum. WEPUBLİC’in eğlenceli mağazacılık konseptinin mükemmel bir örneği  olarak çok başarılı olacağına inanıyorum. Hedefimiz, ilk iki sezon tecrübesinin hemen sonrasında yurt dışına, özellikle de Avrupa ve Kuzey Amerika coğrafyasına bu formatı taşımak.”

Akmerkez‘de, 8 bin metrekare alanda hizmet verecek çok katlı WEPUBLIC, mağazacılık anlayışı kadar farklı mimarisi ve konseptiyle de moda dünyasına yenilik getirecek. Yaşamdan ilham alan mağazada, hayatın en eğlenceli yanları, anlık sürprizler, teknolojik uyarlamalar müşterilerin karşısına çıkacak.

WEPUBLIC’te gardıroplarımıza girmesini can-ı gönülden temenni ettiğimiz şahane ürünleri sizler için derledik.

Buyrun sağdan;

wepublic