DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da Düğün Sevinci Başlıyor!

En yeni ve şehrin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, yeni yılın getirdiği birbirinden özel fırsatlarla, evlenmeye hazırlanan çiftlere kapılarını açıyor.

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da Düğün Sevinci Başlıyor!

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa Genel Müdürü Fatih Günkent “Profesyonel ekibimiz ve tam donanımlı modern ekipmanlarımız, salonlarımızla düğün sürecinde, hayallerin gerçek olmasına vesile olmayı hedefliyoruz. Şehre getirdiğimiz ilk beş yıldızlı Hilton deneyimi, lezzetleri ve konaklama ayrıcalıklarını; daha çok düğün çiftine Şanlıurfa’da yaşatmak için sabırsızlanıyoruz. Şehrin ana arterlerine yakın konumda bulunan DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, toplam 1.500 m²’lik alanıyla görkemli davetler için benzersiz salonlara sahip. Güçlü ve deneyimli mutfak ekibimiz ile otel, şehrin en iyi kültürel mutfağıyla ve dünya yemekleriyle davetlere lezzet katıyor. Konaklamada her detayın özenle düşünülüp buluştuğu otel odalarımız, düğün sonrası balayı için ideal.” dedi.

Erken Rezervasyon İle Ayrıcalıklı Düğün Paketleri!

30 Nisan 2024 tarihine kadar geçerli olan erken rezervasyon avantajıyla, hayalinizdeki düğünü planlamak artık çok daha kolay. DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, muazzam salonları, deneyimli mutfak ekibi ve şık konaklama olanakları ile unutulmaz bir düğün deneyimi sunuyor.

Geniş Salon Kapasitesi ve Lezzet Dolu Anlar!

Şehrin ana arterlerine yakın konumuyla dikkat çeken otel, 1.500 m²’lik alanda görkemli davetlere ev sahipliği yapıyor. Balo salonunda 550 kişiye kadar misafir ağırlama imkanı ve dört aşamalı düğün yemeği ile çiftlerin beklentilerini en üst düzeyde karşılıyor. Ayrıca, limitsiz yerli içki seçenekleri ve özel tadım menüsü ile lezzet dolu bir düğün vaat ediyor.

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da Düğün Sevinci Başlıyor!

Özel Düğün Paketindeki Ayrıcalıklar!

Düğün paketinde yer alan balayı süiti, hazırlık odası, düğün öncesi tadım menüsü ve Hilton Honors Puan kazanımları, çiftlere unutulmaz anlar sunuyor. Ayrıca, Hilton Honors düğün puanları ile çiftler özel avantajlardan faydalanma şansına sahip oluyor.

Erken Rezervasyon Fırsatını Kaçırmayın!

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’nın sunduğu bu ayrıcalıklı düğün paketleri 30 Nisan 2024 tarihine kadar geçerli. Detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen arayın: 0 414 290 66 66

Hayalinizdeki düğün için DoubleTree by Hilton Şanlıurfa sizi bekliyor!