Divarese; Tarzınızı Konfor ve Şıklıkla Buluşturun

Divarese; şıklığından ödün vermek istemeyenler için hazırlanan koleksiyonuyla, Sonbahar-Kış ’23 sezonunda yine modaya yön veriyor. Kadın ve erkeklerin tüm gün boyunca hem rahat hem de şık olabilecekleri stilleri mükemmel şekilde tamamlıyor.

Divarese; Tarzınızı Konfor ve Şıklıkla Buluşturun

Gündüzden geceye kadınların vazgeçilmezi olan konfor tabanlı topuklu ayakkabı ve stilettolar hem ofis hem de davetlerde şıklığı ve zarafeti en üst seviyeye taşıyor. Siyah, bej ve metalik renklerin ağırlıklı kullanıldığı Sonbahar – Kış ’23 koleksiyonuyla; gündüz stil ilhamı olmanızın  yanı sıra gecenin de yıldızı sizsiniz. 

Zarif ve farklı dokulu clutchlar, çeşitli boyutlarda ve farklı renk seçenekleriyle tarzınıza sofistike dokunuşlar katıyor. İddialı silüetli ve parlak dokulu çantalar ile parlamaya hazır olun!

Erkeklerde ise takım elbise ve smokinlerin tamamlayıcısı Oxford modeller ve rugan ağırlıklı deri ayakkabılar, konfor ve şıklığın mükemmel kombinasyonunu sunuyor. Kahve tonları ve siyah, zamansız deri ayakkabılardan oluşan koleksiyon, sonbahar ve kış mevsimlerini stil dolu bir yolculuğa dönüştürüyor.