Discovery Expedition Türkiye’de İlk Kez Boyner’de

Keşiflerden ilham alan Discovery Expedition, Türkiye’de ilk defa ve sadece Boyner’in marka seçkisinde yerini aldı. Discovery Expedition koleksiyonu hem performans arayanları hem de rahat giyim stili tercih edenleri ortak noktada buluşturuyor.

Discovery Expedition Türkiye’de İlk Kez Boyner’de

600’den fazla markayı bir araya getiren Boyner, yeni iş birlikleriyle seçkisini genişletmeye devam ediyor. Boyner son olarak, yüksek kaliteli aktif giyim konforunu moda ile buluşturan Discovery Expedition koleksiyonu için Warner Bros. Discovery Global Consumer Products ile özel bir iş birliğine imza attı. Tasarımlarında şehir yaşamı ile doğa arasında denge kuran Discovery Expedition, Türkiye ve Avrupa’da ilk defa sadece Boyner’de ve boyner.com.tr’de yerini aldı. 

Discovery Expedition, 1985 yılından bu yana yayın yapan Discovery Channel’ın tecrübesiyle hazırladığı kadın, erkek, çocuk ve bavul kategorilerinde koleksiyonlar sunuyor. 

Çamurdan: “Deneyimi odağına alan iki markayı bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

İki markanın ortak yönlerine vurgu yapan Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan: “Deneyimi odağına alan, doğa ve çevreye duyarlı iki markanın bir araya gelmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Discovery Expedition’ın keşfi vurgulayan, deneyimi merkezine alan ve performansa dayalı bakış açısı, Boyner’in dinamik DNA’sıyla çok benziyor. Yenilikleri ve farklı deneyimleri radarımıza almayı seven bir marka olarak dinamizm ve keşif duygularını harekete geçiren Discovery Expedition ile heyecan verici bir yolculuğa çıktığımıza inanıyoruz.” dedi. 

Şehir Yaşamı ile Doğa Arasında Denge Kuran Bir Koleksiyon!

Discovery Expedition, yüksek kalitesi ve şehir yaşamı ile doğayı harmanlayan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sonbahara doğal renklerle tasarlanan dokulu montlar ve polar parçalar eşlik ederken, kış koleksiyonunda puffer montların yanı sıra, rahat bir forma sahip gömlekler, alt ve üstler öne çıkıyor. Koleksiyonda ayrıca çocukların zevkine uygun ve özgürce hareket etmelerini sağlayan parçalar da bulunuyor. Yeni deneyimlere ve keşfetmeye meraklı olanların markası Discovery Expedition koleksiyonuna matara, çanta ve bavul gibi tamamlayıcılar da eşlik ediyor.

Discovery Expedition şehir yaşamı ile doğa arasındaki dengeyi sağlayan koleksiyonlarıyla sadece Boyner mağazalarında, boyner.com.tr’de ve Boyner Now’da macera ve keşif tutkunlarını bekliyor.