DIOR Yepyeni Dioriviera Pop-Up Mağazasıyla D Maris Bay’de

Dioriviera koleksiyonu, dünyanın dört bir yanındaki çok özel tatil destinasyonlarında açılan pop-up’larda büyüleyici bir seyahat davetiyesi sunuyor. Maison bu kapsamda, Marmaris’teki D Maris Bay’de 31 Ekim’e kadar ziyaret edilebilecek yepyeni bir sezonluk mağaza açıyor.

Dior Resort store and Lounges at DMaris Bay, Turkiyes – Photo ©Kristen Pelou

Dioriviera 2024 koleksiyonunun yer aldığı mağazada, rengarenk tonlarla Dior’un imzası haline gelen Toile de Jouy deseninin birlikteliği, enerji dolu bir yaz atmosferi yaratıyor. Olağanüstü bir ambiyansla sunulan tasarımlar, koleksiyonun parlak ve ışıltılı paletiyle tezat oluşturan bej, beyaz, krem gibi yumuşak ve doğal tonların vurguladığı, güneşli bir dekorla sergileniyor. Özel olarak tasarlanmış bambu mobilyalar, mekanı incelikle tamamlayarak sıcak ve olağanüstü rafine bir atmosfer hazırlıyor. Maria Grazia Chiuri imzalı siluetler, vitrinlerde çiçeklerle taçlandırılmış görkemli bir güneşin yanında dururken, vahşi hayvanları temsil eden heykeller terasa ekstra bir sihir katıyor.

Dior Resort store and Lounges at DMaris Bay, Turkiyes – Photo ©Kristen Pelou

Kadın giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta ve güneş gözlüğü koleksiyonlarının sunulduğu Dioriviera mağazasının yanı sıra Maison, yaz tatilinin keyifli anlarına eşlik etmek üzere büyük bir sürpriz daha hazırlıyor.

Dior Dolce Vita‘sının karşı konulmaz bir şekilde parlayan neşeli ruhu, butiğin ötesine uzanarak ziyaretçilere zamandan bağımsız bir mola sunuyor. Otel havuzunun kenarındaki plaj sandalyeleri, şezlonglar, minderler, şemsiyeler ve dış mekan mobilyaları, mercan renkli yıldızlardan oluşan bir takım yıldızını resmeden Toile de Jouy Soleil deseniyle süsleniyor.

Dior Resort store and Lounges at DMaris Bay, Turkiyes – Photo ©Kristen Pelou

Zarafete, yolculuklara ve Maison için çok değerli olan yaşam sanatına adanan bu büyüleyici hikaye, ayrıcalıklı yaz destinasyonlarına yapılacak seyahatleri unutulmaz kılmak üzere yazılıyor.