DEYA Cam Küreler İle Masal Dünyasının Kapılarını Aralıyor

Yenilikçi bir üfleme cam markası olan DEYA, SFERA koleksiyonuyla kış mevsimine sıcacık ve samimi dokunuşlarda bulunuyor.

DEYA Cam Küreler İle Masal Dünyasının Kapılarını Aralıyor

Kürelerden ilham alınarak tasarlanan SFERA koleksiyonu, İtalyanca küre ismini taşıyor. Kış mevsiminin kalbinde, tüm dünya karla kaplanmışken içimizi ısıtacak ve mutlu edecek bir görüntüye sahip olan SFERA, kış mevsiminin mucizesini hatırlatan, mevsimin serinliğini ve sıcaklığını aynı anda mekânda hissettirmeyi başaran özel bir seri.

Tasarım tutkusuyla yaratan kurucu ortaklar Defne Arıkoğlu ve Yasmin Karamolla’nın markası DEYA, tasarımın sınırlı renklerden ve formlardan ibaret olduğu fikrini yıkarak ev dekorasyonuna alışılmadık bir bakış açısı getiriyor. DEYA‘nın renkli, asimetrik ve el yapımı üfleme cam koleksiyonu, adeta sanat ve işlevselliğin birleşiminin bir kanıtı. Koleksiyondaki her bir parça, DEYA‘nın kaliteye olan bağlılığını somutlaştıran detaylara titizlikle özen gösterilerek üretilmiş.

Sfera koleksiyonu, 11 farklı tasarımdan oluşuyor. İçimizdeki çocuğa seslenen Dotty, yaşam alanınızı aydınlatacak eşsiz bir tasarım. Neşeli renkleri ve üzerinde yer alan eğlenceli küreleriyle evin her odasında kullanabileceğiniz bu model, eşsiz bir üretim tekniğiyle yaratılmış. Üretim aşamasında içerden üflenerek oluşturulan cam küreler, Dotty’ye şık bir görüntü kazandırmış.

DEYA Cam Küreler İle Masal Dünyasının Kapılarını Aralıyor

Platty, her etkinlikte kullanabileceğiniz, küre ayaklı bir sunum tabağı. İster peynir tabağı ister kek / pasta sunumlarında kullanabileceğiniz bu özel model, her sofranın başrolünü kapacak bir stile sahip.  

Sahip olacağınız en sempatik şamdan Buds, yine kürelerle yaratılmış. Akışkan görüntüsü sıcak bir karaktere bürünmesini sağlamış. Buds, mekânı ve sofraları aydınlatmakla kalmıyor, aynı zamanda eğlenceli, keyifli ve romantik bir atmosfer yaratıyor.

DEYA Cam Küreler İle Masal Dünyasının Kapılarını Aralıyor

Geçtiğimiz sezonun en çok satan tasarımı Wavy Lady, Sfera koleksiyonunda da yerini alıyor. Pratik ve asimetrik kulpuyla atıştırmalıklar, soslar gibi çeşitli yemekleri servis etmek için kullanılan bu özel tasarım, yeni rengiyle karşımızda.

Prickly Tub, bir küveti andıran görüntüsüyle kullanabileceğiniz bir sunum tabağı. Kaktüsü andıran bir görüntüye sahip. Mini Dotty, kurduğunuz her sofrayı unutulmaz kılacak, hafızalarda yer edecek bir tasarım. Canlı ve dinamik renkleri ve eşsiz üfleme cam tekniğiyle üretilen bu zarif vazo, her sofra düzenine ayak uyduracak. En sevdiğiniz çiçeklere ev sahipliği yapacak olan bu küçük vazolar, sofra dekorasyonunuzu tamamlayacak. Freckles, adım attığı her mekana eğlenceli ve keyifli bir hava katan bir vazo. İster içinde çiçekle, isterseniz de heykelsi bir obje gibi tek başına kullanabileceğiniz Freckles, her anınızı daha eşsiz hissettirecek.

Bardak ve kadeh seçimlerinize farklı bir yorum katacak olan Bubbles, eğlenceli ve farklı tasarımıyla sofralarınızda ilk göze çarpan tasarım olacak.

DEYA Cam Küreler İle Masal Dünyasının Kapılarını Aralıyor

Polka, içine hangi yiyeceğini koyarsanız koyun, sunumunuzu eğlenceli kılacak bir servis tabağı. Dilerseniz salata sunumu olarak ya da dekoratif obje olarak tek başına kullanabileceğiniz Polka, üzerindeki asimetrik kürelerle hem şık hem de zarif zamansız bir atmosfer yaratıyor.

Spiky, içeceklerinizi keyifli kılacak bir tasarım olarak karşımızda. Hem büyük hem de daha küçük bir boyutta Mini Spiky ismiyle satışa sunulan bu iki model de hem sabah kahvenizi içerken size eşlik edecek, akşamüstü ise çay keyfinize ortak olacak.

DEYA, insanların hayal güçlerini serbest bırakmaya ve üfleme cam parçaların sayısız yol ile keşfetmeye teşvik ediyor. Doğanın güzelliğini duygusal bir dokunuşla zahmetsizce harmanlayarak her ortamda büyüleyici bir aura yaratan DEYA’nın ilk koleksiyonundaki parçaların her biri kendine özgü bir çekicilik ve çok yönlülük taşıyan sekiz zarif tasarımdan oluşuyor.