DeFacto’dan Tarz anneler ve şık küçük kız çocuklara özel koleksiyon

Dünya trendlerine uygun koleksiyonlarına yenisini ekleyen Defacto Tıpkısının Aynısı Koleksiyonuyla kendi tarzını yaratmak isteyen anne-kızlarına şık seçenekler sunuyor. Eğlenceli kombinlerin yer aldığı koleksiyonla DeFacto modayı yakından takip edenlerin adresi oluyor.

def4

DeFacto, anne ve kızlarına özel hazırladığı tasarımlarıyla bir bütün olmayı seven anneler ve kızlarına birbirinden şık alternatifler sunuyor. DeFacto tarz anneler ve şık kızlarına aynı stile sahip olabileceği seçenekler sunarak modaya yön vermeye devam ediyor.

def1

Çizgi karakterler, çiçek desenleri, beyaz ve pembe renklerin hakim olduğu DeFacto Anne-Kız Koleksiyonu, küçük hanımefendilerin de tıpkı anneleri gibi giyinebilecekleri elbiseler, şort ve tişörtlerden oluşuyor.

def2

Yaz aylarına uygun canlı renkler ve desenlerin hakim olduğu koleksiyonda, çizgi karakterlerden şık spor elbiselere kadar her tarzda anne ve kızlarına hitap eden seçenekler bulunuyor. Her zaman dikkatleri üzerlerine çeken anne ve kızları, DeFacto Tıpkısının Aynısı Koleksiyonuyla şık ve sevimli bir görünüm kazanıyor. 

def3