DeFacto ve Afra Saraçoğlu ‘’Kendini Sevenler-Denim’’ için Yeniden Bir Arada! 

Global moda markası DeFacto ve marka yüzü Afra Saraçoğlu “Kendini Sevenler-Denim” sloganıyla DeFacto’nun yeni sezon denim koleksiyon reklamında yeniden bir araya geldi.

DeFacto ve Afra Saraçoğlu ‘’Kendini Sevenler-Denim’’ için Yeniden Bir Arada! 

Denim ürünlerle kameralar karşısına geçen Saraçoğlu, hayatın her adımında ve alanında kadının kendisi olmasına vurgu yaparken, kadınları daha cesur ve havalı olmaya davet ediyor. Reklam filmi, hayatın her alanında cesaret eden, yolundan yürüyen, hayatı yönetirken kendini sevmeyi de bir an olsun ihmal etmeyen tüm kadınlar için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yayınlandı.

Modada öne çıkan koleksiyonları ve iddialı reklam filmleriyle adından söz ettiren DeFacto, yeni denim koleksiyonunu tanıttığı reklam filmi için marka yüzü olan gözde oyuncu Afra Saraçoğlu ile bir araya geldi. Hayatın her alanında cesarete ve hayatı yönetirken kendini sevmeye vurgu yapılan reklam filminin çekimleri Depo Film tarafından gerçekleştirilirken, yönetmenliğini Gönenç Uyanık üstlendi. “Kendini Sevenler-Denim” sloganıyla duyurulan reklam filminde Saraçoğlu, moda severleri günün her anında ve her mekanda denim ile cesur ve havalı olmaya davet ediyor. Tüm zamanların vazgeçilmezi denim ürünlerden oluşan koleksiyonda; denim ceket, elbise, wide leg pantolon, bermuda ve büstiyerler Saraçoğlu’nun tarzıyla sezonun trend stillerini öne çıkarıyor.