Danla Biliç’in Garnier Aşkı, C Vitamini* Parlak Günlük Güneş Koruyucu Krem İle Devam Ediyor!

Garnier C Vitamini* Parlak Günlük Güneş Koruyucu Krem’in Danla Biliç ile Paris’te çekilen reklam filmi 1 Nisan itibaren izleyiciyle buluşacak.

Danla Biliç’in Garnier Aşkı, C Vitamini* Parlak Günlük Güneş Koruyucu Krem İle Devam Ediyor!

Doğal güzelliği ulaşılabilir hale getirerek her gün kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlama misyonunu üstlenen Garnier, merakla beklenen yeni ürünü Garnier C Vitamini* Parlak Günlük Güneş Koruyucu Kremi’nin tanıtımını başrolünde Danla Biliç’in olduğu bir reklam filmiyle gerçekleştirildi. Paris’te gerçekleştirilen reklam filminde C vitamini* serum ve günlük güneş koruyucu kremin birlikte kullanımının ciltte parlaklık ve koyu leke görünümünde azalma etkisi, markanın DNA’sına da uygun olarak eğlenceli ve renkli bir şekilde anlatıldı. Günlük cilt bakım rutininize C vitamini* serum ve spf ikilisinin eklenmesinin bir ihtiyaç olduğunu “KORU & PARLA, HER GÜN SPF” mottosuyla anlatan reklam filminde Garnier ile anlaşmasını yenileyen Danla Biliç’in yanı sıra genç neslin yakından takip ettiği Hatice Açıkgöz ve Eda Yaman da yer aldı.

2024’ün en heyecanlı lansmanımız Garnier Günlük Güneş Koruyucu Yüz Kremi ile C vitamini* kraliçesi Danla Biliç’in, aşkın şehri Paris’te bir araya geldiği reklam filmi Nisan itibariyle tüm seyircinin beğenisine sunulacak.

Garnier C Vitamini* Parlak Günlük UV Korumalı Güneş Yüz Kremi Spf50 Işıltılı Doku

Günlük UV Korumalı Güneş Yüz Kremi Işıltılı Doku, güneşten korunmayı sağlayarak koyu leke görünümü azaltmaya katkı sağlıyor. C vitamini* içeren formülü ile birlikte tüketicinin parlaklık ihtiyacına da cevap veren ürünün ışıltılı ve renkli bir dokusu bulunuyor. Hafif dokuya sahip, Günlük UV Korumalı Güneş Yüz Kremi Işıltılı Doku cildi UVB, UVA ve uzun UVA ışınlarından koruyor. Farklı cilt tonlarına uyumlu renkli formülü ile beyaz iz bırakmıyor. Düzenli kullanımda deneyenlerin %82’sinde koyu leke görünümünü azaltma** etkisine sahip güneş kremi aynı zamanda yapışkan his de bırakmıyor.

Garnier C Vitamini* Parlak Günlük UV Korumalı Güneş Yüz Kremi Spf50 Görünmez Doku

Günlük UV Korumalı Güneş Yüz Kremi Görünmez Doku, cildin nefes almasına izin verirken aynı zamanda yağlı bir his de bırakmıyor. Cilt üzerinde görünmeyen güneş kremi UV ışınlarına karşı SPF50 ile çok yüksek koruma sağlıyor.