Daha Fazla Marka, Daha Fazla Ürün Çeşitliliği FashFed.com’da

FashFed.com, genişlettiği marka portföyü ve ulaştığı aylık 3,5 milyon ziyaretçi sayısı ile bu yıl 3. yaşını kutluyor.

Eren Perakende’nin 2021 yılında faaliyete geçen online alışveriş platformu FashFed.com, 3. yılını kutluyor. FashFed.com, Eren Perakende çatısı altındaki markalara ek olarak dünya markalarının özel koleksiyonları ve moda girişimcilerinin ürünlerini de kullanıcıları ile buluşturuyor.

Bu yıl 3. yaşını kutlayan FashFed.com; Lacoste, Converse, Gant, Nautica, United 4, The Kooples gibi Eren Perakende çatısı altındaki markaların yanı sıra Nike, adidas, Puma, New Balance, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Mango, SPX, Mavi, Yargıcı ve L’Occitane gibi farklı kategorilerden dünya markalarını da kullanıcılarıyla buluşturuyor. 300’e yakın marka sayısı ve geniş ürün skalasıyla FashFed.com, dünya markalarının yanında butik markalara da ev sahipliği yaparak moda girişimcilerini destekliyor.

FashFed.com, kullanıcılarının alışveriş eğilimlerine göre kendini geliştirirken kozmetikten aksesuara, ayakkabıdan ev ve yaşam ürünlerine kadar binlerce ürünü hızla satın alma imkânı sunuyor. İstanbul içerisinde siparişlerinin yüzde 25’inin teslimatını aynı gün gerçekleştiren FashFed.com müşteri memnuniyeti hedefinde önemli bir fark yaratıyor.

Global ve lokal ölçekte adından söz ettiren birçok moda markasının yeni sezon koleksiyonlarını; hızlı kargo ve orijinallik garantisiyle son tüketiciyle buluşturan FashFed.com, hayata geçirdiği FashFed Club sadakat programı ile sunduğu güvenli alışveriş deneyiminin yanı sıra kullanıcılarına avantajlar da sağlayarak 3 yılda 500 bini aşkın üyeye ulaştı.