D3K2 VİTAMİNLERİ VE KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI BİRARADA

Gıda takviyesi alanındaki ürünleriyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Vitafenix, dünyada bir ilki gerçekleştirerek D3K2 vitaminlerini kabak çekirdeği yağı ile buluşturdu.

Vücudun olmazsa olmazı D vitamini bağışıklık sistemini, sağlıklı kemik oluşumunu ve kandaki kalsiyum seviyelerini desteklerken, K2 vitamini ise D vitamini tarafından taşınan kalsiyumun damarlarda birikmesinin ve pıhtılaşmanın önüne geçiyor.

Kabak çekirdeği yağı ise magnezyum ve çinko açısından zengin içeriğiyle kalp damar sağlığı ve prostat sağlığının korunmasına fayda sağlıyor.

D3K2 vitaminlerini kabak çekirdeği yağı ile buluşturan Vitafenix’in bu özel gıda takviyesinin 1 damlasında 1000 IU D3 vitamini, 11,25 mcg K2 vitamini ve 41,5 mg kabak çekirdeği yağı bulunuyor.

D3K2 vitaminleri kas ve diş sağlığına katkıda bulunurken, kabak çekirdeği yağı anti-inflamatuar etki sunuyor. Ayrıca içeriğindeki arjinin amino asidi ile büyümeye katkı sağladığı da biliniyor.

20 ml’lik bir içeriğe sahip olan Vitafenix D3K2 toplamda 400 damladan oluşuyor ve ürünün tercihen yağlı bir öğün sonrasında 1 damla olarak kullanılması tavsiye ediliyor.

Bağışıklığınızı D vitamini ile desteklerken, beslenmenizi sağlıklı yağlarla zenginleştirmek isterseniz siz de Vitafenix’i tercih edebilirsiniz.