CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’dan Keyifli Anneler Günü

Misafirlerine kusursuz bir konaklama deneyimi yaşatan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, Anneler Günü haftasında Safira Spa & Fitness ile annelere şehrin karmaşasından uzak bir gün sunuyor.

Eşsiz boğaz manzarası ve merkezi konumu ile fark yaratan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul; Anneler Günü haftasında, anneler ve çocukları için birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri özel bir gün sunuyor. 6-12 Mayıs tarihleri arasında Safira Spa & Fitness’ta anneler ve çocuklarına özel tekli masaj, günlük giriş ve masaj paketleri yüzde 30’a varan indirimle unutulmaz bir anneler günü yaşatıyor.

İstanbul’un en büyük spa merkezi olan Safira Spa & Fitness, 8.500 m2 alanı içerisindeki özel mermer dokusuyla dikkat çeken geleneksel Osmanlı tarzındaki Türk hamamları, açılıp kapanabilen cam tavanlı havuzu, sauna ve buhar odası gibi alternatifleriyle anneler ve çocukları için unutulmaz bir deneyim sunuyor.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, bu Anneler Günü’nde uzman kadrosuyla hizmet veren Safira Spa & Fitness’in açık havuz, sauna, buhar odası, hamam, dinlenme alanları, fitness alanları ve VIP masaj odaları ile kişiselleştirilmiş hizmetleriyle ön plana çıkıyor.