Cosmed Ürünleri Sephora’da

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş bir dermokozmetik markası olan COSMED’in en beğenilen ürünleri Sephora mağazalarında.

COSMED’in en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan; Alight, Skinologist, Day to Day, Revolution serileri ile Atopia temizleme yağına artık Sephora mağazalarından ulaşmak mümkün.

Her cilt tipine uygun, geniş ürün çeşitliliği Sephora raflarında

Cildi daha aydınlık ve canlı bir görünüme kavuşturan ve ciltteki lekelenmelere özel çözümler sunan COSMED, Alight serisi ile canlı bir cildin ihtiyacı olan ürünleri bir araya getiriyor. 

Işıltılı bir görünüm elde etmek isteyenlere özel sunduğu Skinologist serisine ait 5 ürünüyle, kusursuz bir görünüme giden yolun kapılarını aralayan marka, nem kaybı yaşayan tüm cilt tipleri için geliştirilen, besleyici ve onarıcı seri Day to Day ile de sağlıklı bir çözüm sunuyor.

Yaşlanma sürecinin etkilerinden korumak amacıyla geliştirilen Revolution serisi ise daha genç bir cilt görünümü kazanılmasını sağlıyor.

Bitkisel yağlarca zengin içeriği ile cildi gün boyu maruz kalınan çevresel etmenlerden arındırırken nemlendiren Atopia temizleme yağına ve tüm cilt tiplerine uygun sağlıklı çözümler sunan COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, Sephora ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.