Collagen Lift Paris’ten Yaşlanma Karşıtı Yeni Ürün, “Collagen Booster “

Türkiye’de uzmanların önerdiği tek kolajen markası olan Collagen Lift Paris, çift yönlü etkisi olan yeni nesil yaşlanma karşıtı bir ürün geliştirdi. Yeni ‘Collagen Booster’ vücutta doğal olarak üretilen mevcut kolajeni koruyor ve aynı zamanda yeni kolajen sentezini sağlıyor.

Collagen Booster, klinik çalışmalarla etkinliği ispatlanmış sinerjik bileşenleri sayesinde cilt, saç, eklem ve tırnaklar üzerinde yaşlanma karşıtı etki sağlıyor.

Ürünün içeriğinde özenle seçilmiş aktif bileşenler; üzüm çekirdeği tohumu özü, süperoksit dismutaz, C vitamini, Glisin ve L-Prolin yer alıyor.

Üzüm çekirdeği tohumu özü; en yüksek flavanol ve polifenolik monomer kaynağı oluşuyla doğrudan cilt hücreleri üzerinde hareket etme konusunda büyük bir potansiyele sahip.

Süperoksit Dismutaz; vücuttaki en zararlı serbest radikal olan süperoksit anyonun zarar verici reaksiyonlarını etkisiz hale getirerek hücreyi toksistesinden koruyor, epidermal hücrelerin yaşlanmasını önlüyor, kolajen liflerini oksidatif bozulmadan koruyor ve cilt mikrosirkülasyonunu iyileştiriyor.

C Vitamini; epidermal hücrelerin yaşlanmasını önlüyor, yeni kolajen liflerinin sentezini destekliyor, melanin üretimini kontrol ediyor.

Çinko; cilt hücrelerini oksidatif strester koruyor ve kolajen sentezi için gerekli olan proteinleri aktive ederek sağlıklı kolajen üretimini destekliyor.

Glisin; kadınlarda kemik kaybı seviyelerini, sporcularda eklem bozulmasını azaltıyor. Glutatyon üretimini ve yaşlı kadınlarda cilt elastikiyetini ise artırıyor.

L-Prolin ise vücudumuzun genel sağlığını desteklemek için yeterli kolajen oluşturulmasını sağlıyor.

Collagen Booster’ın yaşlanma karşıtı formülü ve seçilmiş bileşenleri ile cilt kusurlarını düzeltip, cilt elastikiyetini ve parlaklığını artırdığı klinik çalışmalarla kanıtlanmış durumda.