Çevreye Saygılı, Uzun Ömürlü, Doğal Uyku Ürünleri

Türkiye’de ilk defa yüzde yüz doğal lateksten kişiye özel yatak tasarlayabilen, yeni nesil ilk uyku markası olan SUI SLEEP, en kaliteli malzemelerle, kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda uyku enstrümanları üretip Türkiye’nin her yerine 1 haftada teslim ediyor. Yenilenen marka yüzü ve yeni koleksiyonuyla sağlıklı uyku kavramını bir adım öteye taşıyan SUI SLEEP, FSC sertifikalı %100 doğal lateksten üretilen yatakları ve %100 doğal içerikli ürünleriyle bizleri en doğal uykuyla buluşmaya davet ediyor. Yeni koleksiyonunda %100 doğal yataklarıyla birlikte, yün yorgan ve yastık, uyku pedi, masif mobilya, yumuşacık dokulu alezler bizleri bekliyor. Ürünlerini sürdürülebilirlik, doğaya duydukları saygı ve sevgi çerçevesinde üreten SUI SLEEP, Türkiye’de tek FSC Sertifikalı %100 doğal lateksi kullanan marka ünvanına sahip.

Bir aile şirketi olarak yola çıkan SUI SLEEP, 2018 yılında markalaşma sürecine girerek, geçmişten gelen deneyimlerini ve birikimlerini yenilikçi bir yaklaşımla bugüne taşımaya karar veriyor.  Yatakları teslim ettikten sonra başlayan 100 gecelik deneme süresi içinde, deneyim gerçekleştiren herkese kesintisiz iade ve değişim hakkı sunuluyor. Geleneksel yatak markalarına göre yatak sektörüne farklı bir bakış açısı ve yeni bir soluk getiren SUI SLEEP’in web sitesi WWW.SUISLEEP.COM’da yer alan uyku testi, herkesin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamaya ve onlar için en doğru yatağı tasarlamaya imkân tanıyor.

Her zaman önceliklerinin sağlıklı, uzun ömürlü ve aynı zamanda fonksiyonel ürünler üretmek olduğunun altını çizen SUI SLEEP, aslen bir bebeğin doğduğu günden itibaren hayatının her döneminde ona eşlik etmek istiyor. 2021 yılında ilk defa yatak dışında tekstil ürünlerine de giriş yapan SUI SLEEP’in ürün gamında yatakların dışında, yorgan, yastık ve mobilya bulunuyor. Hangi yatağı seçerseniz seçin SUI SLEEP size ücretsiz ve kesintisiz değişim veya iade hakkı sunuyor.

YENİ KOLEKSİYONU YAKINDAN TANIYALIM

Doa, SUI SLEEP’in tamamı yüzde yüz doğal, FSC sertifikalı lateksten üretilen yatağı ve en ‘premium’ ürünü. Sürdürülebilirlik felsefesiyle üretilen bu yatağın dışında çamaşır makinesinde yıkanabilen organik pamuktan üretilen kılıfı bulunuyor. İki ayrı sertlik derecesi bulunan bu modelin hem fermuarları hem de etiketleri kiremit renginde tasarlanmış.

Doa Jr., Doa’nın çocuklara özel versiyonu. 1 yaş itibarıyla önerilen bu model her yaşta çocuk için uygun. Doğallığıyla birlikte hipoalerjenik olması ve yatağın terleme şikayetlerini sona erdirmesi en çok tercih edilmesinin sebebi.

Her geçen gün ürün gamını geliştirmeye özen gösteren SUI SLEEP’in yeni koleksiyonunda Uniq ismiyle yer alan yatak, aslında SUI SLEEP’in bizlere sunduğu ilk yatak. Artık sadece yeni ismi ve yeni yüzü ile bizlerle buluşuyor. SUI SLEEP bu yatağını uyku testi aracılığı ile kişiye özel olarak üretiyor. Bu modelde en üstte 5 cm doğal lateks, altında destek & konfor süngerleri, altında torba yay ve en altta taşıyıcı sünger yer alıyor. Her koleksiyon kumaşı, fermuarı etiketi ile ayrışıyor. Yumuşacık bir dokuya sahip olan yatağın kılıfı çamaşır makinesinde yıkanabiliyor.

Uniq Jr. ise Uniq yatağın gençlere uyarlanmış versiyonu. 6- 7yaş itibarıyla çocuklara önerilen bu yatağın kılıfı da doğal bir elyaf olan Tencel kumaştan tasarlanmış. Her yatak, üzerinde yatacak olan çocuğun konfor tercihine göre tasarlanıyor.

Cosy yorgan ise uyku esnasında oluşan nemi emerek, terleme yapmadan, vücut ısısını dengeliyor. Cilde zarar vermediği için ve %100 doğal içeriği sayesinde uzun ömürlü olan bu yorgan, uzun yıllar hacmini ve dolgunluğunu koruyor. 14 gün deneme süresine sahip.

ATÖLYEDE UYKU DENEYİMİ

SUI SLEEP’in Şişli Bomonti’de yer alan atölyesine gelen herkes, hem imalat aşamasını tüm şeffaflığıyla görebiliyor hem de ürünleri deneyimleyebiliyor. Atölyeye randevu sistemi ile misafir kabul eden marka, misafirlerinden buraya gelmeden önce uyku testini yanıtlamalarını rica ediyor. Geldiklerinde ise onlara özel bir demo hazırlamış oluyorlar. Bu hazırlanan ‘demo yatak’ alışılmıştan biraz farklı oluyor. Çünkü tamamen çıplak yani içinde kullanılan her bir malzemeyi, katmanları misafirler tek tek görebiliyor.

Yetişkin yataklarında Hamm Design ve Lagu markaları ile iş birliği yürüten SUI SLEEP yataklarını bu markaların showroom’larında da görüp sipariş verebiliyorsunuz. Bebek ve çocuk kategorisinde iş birliği yaptığı markaları şöyle sıralayabiliriz: İstanbul’da Kidsliving Etc., Nanu Bedtime, Woody&Happy, 3MOMS, Crocodily, Chocolate Kids;  Bursa’da Kids&Nests ve 10NNO; İzmir’de, The Little Concept Store ve Antalya’da ise Milk.