Çırağan Palace Shop Baharın Gelişini Özel Lezzetlerle Müjdeliyor

Boğaz’daki eşsiz konumu, ihtişamlı mimarisi, zengin tarihi ve kusursuz güzelliğiyle şehrin en önemli simgelerinin başında gelen Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un online alışveriş sitesi Çırağan Palace Shop, bahar mevsimini birbirinden özel lezzetle karşılıyor.

Çırağan Palace Shop Baharın Gelişini Özel Lezzetlerle Müjdeliyor

Saray mutfağında özenle hazırlanan, görselliği birbirinden zengin ürünlerle sunulan lezzetler bahara hazır. Muhteşem lezzetleri ve görkemli hediyelikleriyle Çırağan Palace Kempinski İstanbul ruhunu Saray’ın dışına taşıyan Çırağan Palace Shop’un baharın gelişi için hazırladığı lezzet alternatifleri arasında; el yapımı çikolatadan tavşanlar, rengarenk çikolata yumurtalar ve tavuklar, enfes yumuşacık çörekler, temalı kurabiyeler, makaronlar, benzersiz saray baklavasının müthiş uyumuyla bütünleşen çikolatadan yumurtalar, bahar temalı şahane beş çayı sunumları gibi birbirinden leziz ürünler ve çok daha fazlası baharın coşkusunu yansıtıyor. Saray pastane şeflerinin imzasını taşıyan bu tatlar, şık sepetlerde ve kutularda özel sunumlarıyla baharın neşesini damaklara taşıyor.

Yılın bu en keyifli dönemini kutlamak için hazırlanan benzersiz lezzetleri keşfetmek ve sevdiklerinizle paylaşmak için Çırağan Palace Shop’tan online sipariş verebilir veya otele gelerek alabilirsiniz. 

Online siparişler için; www.ciraganpalaceshop.com