Cilt Bakım Uzmanları, Gülsha ve Foreo iş Birliğini Sunuyor

Doğal içerikli gülün mucizesi Gülsha ürünleri ile dünyanın önde gelen cilt teknolojisi markası FOREO’nun, cilt temizliği ve sıkılığı için özel olarak oluşturduğu setler satışta! 

Gülün mucizesini ve kalitesini tüm doğallığıyla sunan Gülsha, günümüz kadınına en pratik, etkili ve keyifli ürün deneyimini sunuyor. Formülasyonları Fransa’da tamamlanan cilt bakım serisi yoğun oranda sadece Mayıs aylarında toplanıp işlenen nadir ve özel bir gül türü olan Rosa Damascena’dan elde edilen esansiyel gül yağı içeriyor. Esansiyel gül yağı, 320 MHz değeri ile dünyadaki en yüksek titreşime sahip madde olarak tanınıyor. Yüksek enerjisi ve hoş kokusu ile rahatlamanıza ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olurken; nemlendirici, antioksidan, kırışıklık ve yaşlanma karşıtı özelliklere sahip olan esansiyel gül yağı cildinizdeki gözenek görünümünü azaltarak, cildinizi sıkılaştırıyor ve elastikiyetini artırıyor. Gülsha cilt bakım serisi; paraben, alkol, SLS, mineral yağ, renklendirici ve parfüm içermiyor. Yüksek konsantrasyonda gül esansiyel yağı içeren Gülsha ürünleri, minimum %95 doğal kaynaklı ile %100 doğal aralığında sınıflandırılıyor. Başlıca Amerika, İngiltere, Çin, Hong Kong, Kore ve Tayvan olmak üzere toplam 10’dan fazla ülkede tercih ediliyor. 

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO; ödüllü yüz temizleme cihazı LUNA™ serisi, yüz maskelerine farklı bir boyut katan yeni icadı UFO™ ve yaşlanma karşıtı bakıma yeni bir boyut katan BEAR™ cihazı ile yepyeni bir güzellik standardı sunuyor. FOREO güzellik endüstrisine sunduğu yepyeni fikir ve tasarımlarla, en iyi güzellik çözümlerini her gelir seviyesindeki kişilerin deneyimine sunuyor. ‘’Kendini iyi hisseden, iyi de görünür ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz‘’ düşüncesini savunan FOREO, kullanıcıların özgüvenini tazeleme misyonunu benimseyerek, cihazlarını bu standarda göre geliştiriyor ve üretiyor.

Türkiye’de cilt bakımının gururu olan Gülsha ve ülkemizde satışa sunulmaya başladığından beri yoğun ilgi gören FOREO muhteşem bir birliktelik başlatıyor. Tüm cilt tiplerine uygun farklı ihtiyaçlara hitap eden 6 farklı set oluşturularak, ‘FOREO loves Gülsha’ iş birliği özel setleri; Beymen mağazalarında ve beymen.com’da, Türkiye’deki seçili A-plus eczanelerde, Trendyol’da, Hepsiburada’da ve gulsha.com’da satışa sunuluyor.

  • Cilt Bakımının En İyileriyle Tanışın!

Günlük Gülsha Seti ve Foreo LUNA™ 4 Go ile seyahatlerde de tam cilt bakımınız sizinle! 

Günlük Gülsha setinde bulunan Gül Tozu ile derinlemesine temizliği keşfedin, avuç içi boyutundaki Foreo LUNATM 4 Go ile kir, yağ ve makyaj kalıntılarından 1 dakikada arının. Hedef odaklı sıkılaştırıcı yüz masajı ile canlı, sağlıklı ve parlak görünen bir cilde sahip olun. Tam Gül Suyu ile tazelenin, Eşsiz Gül İksiri ve Gül Özlü El Kremi ile cildinizi beslerken tam bir nemlendirme sağlayın.

  • Cildinizi Nazikçe Arındırın!

Gülsha Gül Misel Suyu ve Gül Tozu’nun temizleme etkisi, Foreo LUNA™ 3 karma ciltler ile daha da etkili!

Günlük kirleri çıkarmanın en doğal ve etkili yolu için: Gülsha Gül Misel Suyu ile makyajınızı çıkarın. Köpürttüğünüz Gül Tozu ve Foreo LUNA™ 3 ile cildinizi derinlemesine temizlerken sıkılaştırın.

  • Yoğun Geçen Günün Sonunda Cildinizi Yatıştırın!

Cildiniz gün içerisinde birçok dış etkene maruz kalır, hassas cildinize çok iyi gelecek bir çözüm var!

Foreo LUNA™ hassas  ciltler ile ultra yumuşak yüzeyi sayesinde ölü deri hücrelerini temizleyin. Gülsha’nın ikonik nemlendirme etkili %100 saf gül suyu ile canlanın ve Gül Özlü Gençlik Kremi ile cildinizi nemlendirirken yatıştırın.

  • Seyahatlerde Tam Bakım, Tam Nem Desteği Sizinle!

Gündüz ve Gece Bakım rutinlerinizi Gülsha Bakım Seti ile seyahatlerinizde de devam ettirin. Tek şarjla 300 defa kullanım sağlayan Foreo LUNA™  4 Go ile bakım keyfinizi her yere taşıyın.

Foreo LUNA™ 4 Go, seyahatteyken canlı bir ışıltı için gerekli olan en yeni cilt bakım ürünüdür. Bakımınızı Gülsha’nın saf Tam Gül Suyu ve Eşsiz Gül İksirlileri ile tamamlayın, bakım rutininizi daha da parlatın ve her an her yerde ışıldayın.

  • Mikroakımlı Yüz Bakımı 101!

Yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olan Foreo BEARTM Mini, yüzünüzdeki ve boynunuzdaki 69 kası hassasça çalıştırarak ince çizgileri gözle görünür şekilde pürüzsüzleştirir. Doğal C vitamini içeriği ve saf esansiyel gül yağı bakımından zengin Gülsha Tam Gül Suyu, sıkılaştırıcı bakımınızı destekler, cildinizi canlandırmaya yardımcı olur.

  • Bakım Rutininiz ile Parlayın, Fark Yaratın!

Cildinizi neme doyurup, cilt parlaklığını geri kazandırırken mavi ışık ve hava kirliliği kaynaklı yaşlanma etkileriyle savaşmaya yardımcı olan çok yönlü Gülsha Güzellik Misti ile ışıldayın! Kuvvetli anti-aging özelliğiyle bilinen yoğun orandaki gül esansiyel yağı içerikli gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi ve Foreo BEARTM mini ile cildinize ışıltı verin, cilde esneklik kazandırarak cildinizi sıkılaştırın ve dolgun bir görünüm elde edin.