Cildinizin Geleceğini Değiştirin Age Proteom™ Advanced Serum

Yaşlanmanın başlıca nedenlerine ilişkin bu büyük bilimsel keşif artık  AGE PROTEOM™ ADVANCED SERUM ile cilde uygulanabilir.

Uluslararası üne sahip Nobel ödüllü  genetikçi ve moleküler biyolog olarak tanınan Prof.Miroslav Radman’ın çalışmalarından ilham alan NAOS araştırma ekibi tarafından  40 yıllık bir araştırmanın sonucu olarak ; proteomun yaşlanma sürecinde önemli bir rol oynadığı ve cildin genç kalmasını sağlamak için proteomun hasar görmemesi gerektiği keşfedilmiştir.

Ciltteki proteomunun zamanla ve dış etkenlerle değişime uğradığı görülmüştür. Yaşın getirdiği tüm olumsuz etkilere karşı NAOS, proteomu antioksidan şaperonlar tarafından doğal olarak korunan ve şimdiye kadar çok az incelenen yarı ölümsüz bir bakteri keşfetti : kar bakterisi Patentli Biyoteknoloji’si sayesinde; proteomun yapısını korumaya ve güçlendirmeye destek olur. Hücre ömrünü uzatarak yaşlanma sürecini önemli ölçüde yavaşlatabilen güçlü ve uzun süreli koruma sağlar.

Yaşlanma belirtilerini 2 kat yavaşlatmak mümkün !

 Yaşlanma karşıtı  formülü ile gelecekte oluşacak yaşlanma belirtilerine karşı önlem alır, Age Proteom™ Advanced Serum, yaşlanma belirtilerini yavaşlatır, cildin kendini onarmasına yardımcı olur. Kırışıklık görünümü, dolgunluk, ışıltı, sıkılık kaybı ve eşitsiz cilt tonu gibi tüm yaşlanma belirtilerine yönelik, sadece tek bir kullanımda bile uzun süreli etki ve gözle görünür sonuçlar elde eder.