Cildinizin Daha Fazla Kolajen Üretmesini Sağlayan Yeni Resveratrol-Lift

Caudalie Sıkılaştırıcı ve Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi (Firming Cashmere Cream) duyulara hitap eden ve ikinci cilt etkisi sunan dokusuyla cildinizi yumuşatır, rahatlatır ve yağlı bir his bırakmaz. Kaşmir hissinde dokusuyla cildi yaşlanma belirtilerine karşı doğal olarak korur.

Her zaman en etkili ve doğal çözümlerin arayışında olan Mathilde Thomas, Harvard Tıp Fakültesi’nden Prof. Dr. David Sinclair ile iş birliğine devam ediyor. Time dergisi tarafından “uzun yaşam gurusu” olarak adlandırılan David Sinclair, yaşlanma belirtileriyle mücadelede dünyanın önde gelen
uzmanlarından biri. Kozmetik ürünlerinde genellikle hayvansal türevli kolajen kullanılırken Caudalie çevreye ve cilde saygılı kozmetik anlayışı çerçevesinde vegan kolajen güçlendirici kullanmayı seçti.

Kırışıklık için mucize yok ama patent var!
Caudalie ve Harvard Üniversitesi birlikte Resveratrol + hiyalüronik asit patentinin doğal kolajen üretiminde retinolden iki kat daha etkili olduğunu keşfetti. Bu keşfi yenilikçi birleşim Resveratrol + hiyalüronik asit + vegan kolajeni birlikte test ederek bir adım öteye taşıdılar. Yeni bir patenti bu şekilde birlikte aldılar.

Sonuçlar çok etkileyici
Daha sıkı, daha dolgun ve gözle görünür oranda daha genç bir cilt için cildin doğal kolajen üretimini 5 kat, hiyalüronik asit üretimi 2 kat arttırır. Yeni bir patent doğdu.

Sıkılaştırıcı ve Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi (Firming Cashmere Cream) duyulara hitap eden ve ikinci cilt etkisi sunan dokusuyla cildinizi yumuşatır, rahatlatır ve yağlı bir his bırakmaz. Kaşmir hissinde dokusuyla cildi yaşlanma belirtilerine karşı doğal olarak korur.