CİLDİNİZ İÇİN FAVORİ YÜZ MASKELERİ

Cildin güzelliğini korumak için ona özel bakım uygulamak şart. Bunun da yolu maskelerden geçiyor!Yüz bakım maskeleri, cildin gerginleşmesini ve daha genç gözükmesini sağlar. Haftada bir ya da iki kere yüz bakımı için maske kullanmanız gerekir.Yaz aylarında kullanabileceğiniz bir kaç maske önerileri…

güzellik

CAUDALİE Instant Detox Mask

Cildinizin güneş, kum ve deniz  günlerinden sağlam çıkması için derinlemesine arındırıcı detoks etkili içeriğinde %99.3 doğal kil formülü bulunduran bir maske kullanmanızda fayda var. Caudalie’in bu ürünü tıkanan gözenekleri temizlerken cildi tazeleyerek  pürüzlerden ve toksinlerden arındırıyor.

güzellik

PETER THOMAS ROTH  Cucumber Gel Mask Extreme Detoxifying Hydrator

Salatalık, papaya, papatya, ananas, aloe vera gibi birçok doğal içerik barındıran bu maske cildi yatıştırırken nem bariyerini yeniliyor ve detoks etkisi sağlıyor. Ultra ferah bir uygulama için dolapta soğuttuktan sonra kullanabileceğiniz bu jel maskeyi gece bakım maskesi olarak da uygulayabilirsiniz.

güzellik

ORİGİNS Ginzing Peel Off Mask

Enerjisini yitiren  cildinizin ölü deriden ve kirden temizlenmesini sağlayan   içerdiği kafein, meyve asitleri ve ginseng ile  zenginleştirilmiş olan bu maskeyi kullandığınızda  yenilenmiş, parlak ve enerjik bir görünüm bırakıyor.

güzellik

KİEHLE’S Calendula & Aloe Soothing Hydration Masque

Ciltle bütünleştiği anda serin bir etki bırakan, cildi tazelerken yatıştıran içerisinde kadife çiçeği özleri

ve aloe vera içeren  bu maske, güneşten zarar gören cildinize harika bir etki bırakacak.

güzellik

güzellik

 

ORİGİNS Clear İmprovement 

Sıcakla birlikte cildiniz daha fazla yağ ürtmeye başlar ve gözenekleriniz belirginleşir,formülündeki bileşenler ile gözenekleri tıkayan kirlerin giderilmesine,cilte birikmiş çevresel toksinlerin absorbe edilmesine,cildin temizlenmesine,pürüzsüz ve etkili bir görünüm sağlayan  Origins’in kömür maskesini mutlaka deneyin.

güzellik

GLAM GLOW FLASHMUD™ Brightening Treatment

İçerdiği teaoxi beyaz huş ağacı yaprağı ve salisilik asit ile cildi aydınlatır, parlaklık verir ve cilt tonunu eşitler. Lekeli cilt tipleri için uygundur. Düzenli kullanımda ciltteki renk eşitsizliklerini gözle görünür oranda düzeltir.Yaz aylarında oluşan güneş lekelerinize kolayca veda etmenizi sağlıyor.