Chupa Chups’tan “Bitmeyen Eğlence” İle 2024’e Merhaba!

Türkiye lolipop pazarının ikonik markası Chupa Chups, yeni yılda “Bitmeyen Eğlence” konseptli bir buluşma gerçekleştirdi. Cemiyetin ünlü isimleri ve sevilen simaların katıldığı parti, Swissotel Chalet Restoran’da yapıldı.

Lolipopun mucidi Chupa Chups, “Bitmeyen Eğlence” mottosuyla yaptığı çalışmalarını hayatın her anında ve her alanında sürdürmeye devam ediyor. Chupa Chups 2024’e de cemiyetin ünlü isimleri ve sevilen simaları eşliğinde “Bitmeyen Eğlence”li bir buluşmayla ‘Merhaba’ dedi. Tanınmış moda danışmanı Melis Ağazat’ın ev sahipliğini yaptığı etkinliğe; Pelin Kaya, Ceylan Çapa, Rüya Büyüktetik, Münhan Çınar, Jale Balcı, Nihan Peker, Zeynep Soylu ve Neva Dürüst gibi cemiyetin sevilen isimleri katılım gösterdi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Şeker Kategorisi Pazarlama Müdürü Gülçin Günlü, “Yolculuğu 1958 yılında Barselona’da başlayan Chupa Chups, lolipop kategorisinin mucidi; dünyada lolipop diye bir kategori yokken çıkmış bir marka. Perfetti Van Melle bünyesindeki markamızla hem globalde hem de Türkiye’de lolipop kategorisinin lideriyiz. Bunun yanı sıra logomuzu ünlü ressam Salvador Dali’nin tasarladığı ve uzaya çıkan ilk lolipop olduğumuz gibi eğlenceli gerçekleri de belirtmek isterim. Her yaştan tüketiciye hitap eden ürünlerimizle, tüketicilerimizin yaşı kaç olursa olsun hayatın her anında, derste, arkadaş buluşmalarında, iş yerinde bir toplantı esnasında küçük eğlenceler yaratabileceğine ve o anda olduğu gibi eğlenebileceğine inanıyoruz, tüketicilerimizin hayatlarında eğlence anları yaratmak ve o andaki eğlenceyi bulabilmeleri için ilham olmak istiyoruz. 2024’ü de sizlerle karşılamak, bitmeyen eğlence dolu bir anı yaratmak istedik.” dedi.

Konuklara “Ne zaman lolipop tüketiyorsunuz?” sorusunu yönelten Gülçin Günlü, böylelikle misafirlerin tercihlerini de öğrendi. Cevaplara göre, lolipop en çok yazı yazarken, sinemada film seyrederken, çalışırken, evde en sevilen diziyi izlerken, kayak sonrası sarf edilen enerjiyi yerine koymak için, yaratıcılık gerektiren beyin fırtınaları sırasında ve ev partilerinde tüketiliyor.

Etkinliğin ev sahibi Melis Ağazat ise

“Chupa Chups’un marka DNA’sında ‘Bitmeyen Eğlence’ var. Bitmeyen eğlenceyi yaşamak için çok büyük şeyler yapmamıza gerek yok. Yeri geliyor çok basit ama ansızın gelişen ufak durumlarda da bu eğlenceyi görebiliyor ve akışına bırakarak yaşayabiliyoruz. Ben de Chupa Chups vizyonuyla, eğlencenin çocuklukta kalmaması gerektiği ve bu eğlenceyi her yaşımıza taşımamız gerektiğine inanıyorum.” dedi. Konuşmasının ardından Melis Ağazat, misafirleri 2023’ün en eğlenceli anları ve 2024’ten en büyük eğlence dileklerini masaların üzerinde yer alan Chupa Chups kaligrafi çalışmasına çizmek üzere interaktif eğlenceye davet etti.