Christian Breton ile Sevgililer Günü’nde Işıldayın

Sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü için güçlü ve etkili formüller sunan Christian Breton’un,  Çinko ve Salisilik Asit’in etkili birleşimi ile formüle edilen kremi, geniş gözenekleri sıkılaştırır, komedon oluşumunu engeller ve yaş alma belirtilerini minimuma indirir.

Christian Breton Komedon Oluşumuna Karşı Anti-Aging Bakım Kremi, gücünü Çinkonun; sebum üretimini azaltma, siyah nokta ve sivilce oluşumuna sebep olan mikroorganizmaların gelişimini engelme özelliğinden alır. Cilt kusurlarına etkisiyle ünlü, Salisilik Asit’in anti- aging bakımda da önemli etkilere sahiptir.

 Hücre yenilenmesini hızlandırırken, kolajen sentezini artırır. Cildi sıkılaştırır, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır. Çinko ve salisilik asit içeren formülü, Oleonik Asit, Phycosaccharide ve Tarçın Özü ile desteklenmiştir. Yoğun konsantre içeriklere sahip krem, emulsiyon formu ile cilt tarafından anında emilir. Cildi sıkılaştırmayı hedefler ve antimikrobiyal etki sağlar.
Farklı etkilere sahip içerikler ile geliştirilen formülasyonu sayesinde hem anti-aging bakım yapar, hem de cildin parlaklığını ve esnekliğini destekler.

Sı̇vı̇lce Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Olur ı̇nce çı̇zgı̇ & Kırışıklık Görünümünü Engeller

Inflamasyonu azaltır.
Sebum üretı̇mı̇nı̇ düzenler.
Gözeneklerı̇ sıkılaştırır.
Sı̇yah nokta oluşumunu önler.
Kızarıklığı alır.
Cı̇lt barı̇yerı̇nı̇ güçlendı̇rı̇r.
Zararlı çevresel faktörlere karşı koruma sağlar.

Bu krem dermatolojik olarak test edilmiştir.Yapılan klinik çalışmalarda ise güçlü sonuçlar görülmüştür.

KARMA ve YAĞLI Ciltler için uygundur.

Sivilce üzerine ya da tüm yüze uygulanabilir.