Celenes By Sweden Cloudberry Serisi İle Kış Soğuklarına Meydan Okuyor

İsveç’in benzersiz endemik bitki mirasını ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden, Cloudberry’nin (Norveç Böğürtleni) üstün nemlendirme gücü ve zengin antioksidan içeriği ile kış soğuklarına meydan okuyor. 

Celenes By Sweden Cloudberry Serisi İle Kış Soğuklarına Meydan Okuyor

Cloudberry’nin yoğun E Vitamini ve Omega 3, 6, 9 içeriği ile çevresel etkenlerin cilde zararlı etkilerine karşı geniş koruma sağlayan Celenes by Sweden Cloudberry Serisi, temiz ve vegan içeriğiyle cilde hızla nüfuz ederek anında nemlendirir, agresif dış etkenlere karşı besler ve korur. Cloudberry özütü, serbest radikalleri nötralize ederek yorgunluk belirtilerini azaltır. İçeriğindeki Bisabolol, cildi yatıştırır. Omega 7 yoğun nemlendirme sağlar ve cildin su tutma kapasitesini arttırır. B ve C Vitaminleri ile cildi besler, zengin minerallerle mineral ihtiyacını karşılar. 

İnsan sağlığına ve doğaya saygılı yaklaşımla üretilen Celenes by Sweden Cloudberry SerisiYüz Yıkama Jeli, Yatıştırıcı Yüz Bakım Kremi, Vücut Losyonu, Göz Çevresi Bakım Kremi, Yoğun El Bakım Kremi, Misel Temizleme Suyu, Topuk Çatlak Kremi ve  Nemlendirici & Yatıştırıcı Tonik’ten oluşan sekiz farklı ürün ile mevsim geçişlerinde ve soğuk kış aylarında cildiniz için yoğun nemlendirme sağlar.