Caudalie’den İz Bırakmayan Güneş Kremi

Caudalie, güneş korumasında devrim yaratan serisinin ilk ürününü sunuyor:
Vinosun Yüksek Koruma Sağlayan Fluid Krem SPF50+.


Her gün kullanabileceğiniz, temiz ve iz bırakmayan koruma Caudalie Doğal Formül Geliştirme Laboratuvarı, ultra hafif ve ciltte iz bırakmayan dokuya sahip yüksek korumalı bir güneş kremi geliştirdi.

Uygulaması keyifli ve günlük kullanım için idealdir. Parfüm içermez, kimyasal filtrelerin kokusu birkaç saniye içinde kaybolur. Cilt bakım rutininizin hemen ardından ve makyaj bazı olarak kullanıldığında zararlı güneş ışınlarına (UVA, UVB, fotoyaşlanma) karşı etkili bir koruma sağlar. Patentli polifenol antioksidan kompleksi* açısından zengindir, erken yaşlanmaya sebep olan serbest radikalleri bloke eder.

Sorumluluk sahibi bir güneş koruyucu
Formülünde oksibenzon ve oktinoksat gibi kimyasal filtrelere yer verilmedi, dört geniş spektrumlu güneş filtresi, cildi ve çevreyi yüksek oranda biyoçözünürlüge sahip formülüyle korur. Okyanus ekosistemi için toksik olmadığına dair test edildi.
Geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen ambalajı plastik atıkların azaltılması hedefiyle %100 geri dönüştürülebilir.

100% Plastic Collect Girişimi
Caudalie, sürekli daha temiz ve doğal formüller geliştirerek, ürün ambalajlarını çevreye duyarlı hale getirerek ve 1% for the Planet Vakfı ile ağaçlandırma çalışmaları için işbirliği yaparak kuruluşundan beri üstün bir çevre bilinciyle hareket ediyor. 2020’de, Mathilde ve Bertrand Thomas, Pur Projet’nin kurucusu Tristan Lecomte ile birlikte güçlerini birleştirdi. Deniz kirliliği konusunda dünyada 6. sırada yer alan Bali ve Tayland’da 100% Plastic Collect’i kurdular..

Net Zero Plastic
100% Plastic Collect programı, Tristan Lecomte’un kurduğu Second Life tarafından yürütülüyor. Bu, Verra kuruluşunun Plastik Azaltma Standardı’na göre Control Union tarafından dünyada sertifika verilen ilk programdır.