Bu Anneler Günü’nün Hediyesi; Kärcher Teknolojisi

Anneler Günü’nde annenizi mutlu etmenin iki yolu var. Biri Kärcher Akıllı Temizlik Robotu, diğeri Kärcher VC 6 Dikey Elektrikli Süpürge…

Ev temizliği, annelerin en hassas oldukları noktalardan biri… Ancak genellikle onlar için bu çaba hem yorucu hem de oldukça çileli. İşte bu yüzden ev temizliğinde işini kolaylaştıracak yeni nesil bir teknoloji, ona Anneler Günü’nde verebileceğiniz en güzel hediye seçeneği… Annenizi mutlu edecek yüksek kalite ise dünyaca ünlü temizlik teknolojileri üreticisi Alman markası Kärcher’de. Kärcher’in RCV 5 Akıllı Temizlik Robotu ya da VC 6 OurFamily Limited Edition Dikey Elektrikli Süpürge’sinden biri ile ev temizliğinin yükünü annenizin omuzlarından alarak ona harika bir sürpriz yapmanın şimdi tam zamanı. 

Yerleri Kärcher’in akıllı robotu süpürsün, anneler keyfini sürsün…

Kärcher’in RCV 5 Akıllı Temizlik Robotu ile yerleri süpürmek annelerin ev işi programından tamamen çıkıyor. Ürün, önce evde bir keşif turu gerçekleştiriyor ve çevreyi algılayarak odaların haritasını çıkarıyor. Gerekirse her oda için ayrı bir temizlik parametresi ayarlıyor, böylece hangi odaların süpürülmesi, paspaslanması ya da temizlenmesi gerektiğini algılıyor ve uyguluyor. Hassas LiDAR navigasyonu, çift lazer sistemi ve kamera sayesinde temizlikte tüm engellerden sıyrılıyor. Sert zeminleri ve kısa tüylü halıları, bağımsız ve sistematik olarak temizliyor. Ultrasonik sensörü sayesinde, maksimum emiş gücü için otomatik yükseltme işlevini kullanılarak halıları nasıl daha verimli temizleyeceğini algılıyor. Tüm kirleri ankastre çöp haznesine taşıyor. Üstelik sadece süpürmekle kalmıyor, ıslak paspas da yapıyor. Sahip olduğu ek sensörler, ürünün merdiven vb. yerlerden düşmesini engelliyor. Özel aplikasyonu sayesinde robot siz evde olmasanız da kontrol edilebiliyor. Ayrıca tarih, gün, saat, dakika ayarları ile programlayarak temizlik planları oluşturabilmeniz de mümkün.

Kärcher’in Dikey Elektrikli Süpürgesi ile Temizlik Hem Kolay Hem Keyifli…

Hareket özgürlüğü ve yüksek vakum performansı Kärcher’in VC 6 OurFamily Limited Edition Dikey Elektrikli Süpürge’sinde bir arada. Ürün, üstün özellikleriyle temizliği en basit ve en keyifli hale getirecek şekilde tasarlanmış durumda. Tek tıkla toz haznesi boşaltma, boost modu, ulaşılması zor alanlarda temizlik için ergonomik tasarım, tozu daha görünür hale getiren ve güvenilir kir toplamayı garanti eden aktif zemin başlığındaki LED ışıklar, ürünün birçok akıllı özelliğinden sadece birkaçı. Sessiz çalışma hacmi, ayrı filtre temizleme aracı, pil durumunu ve ilgili mesajları herhangi bir zamanda gösteren okunması kolay pil durumu göstergesi de ürünün diğer avantajları.  Ayrıca, güç düğmesini sürekli olarak basılı tutma ihtiyacını ortadan kaldıran kullanışlı güç kilidi özelliği ile de temizlikte annelerin işini kolaylaştırıyor. Dahili şarj işlevine sahip duvar braketi sayesinde, elektrikli süpürgeyi yerleştirmek ve şarj etmek çok pratik. Ürün şarj edildiğinde 50 dakika boyunca çalışabiliyor, güçlü BLDC motor (250 W) ve 25,2 V lityum iyon batarya ile yüksek vakum performansı sunuyor.

Kärcher RCV 5 Akıllı Temizlik Robotu ve Kärcher VC 6 OurFamily Limited Edition Dikey Elektrikli Süpürge’yi, markanın konsept mağazalarından ya da bayilerinden temin edebilirsiniz. Dilerseniz, www.karcher.com.tr adresinden online sipariş ile de ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.