Bozcaada’nın Yeni Cazibe Merkezi “Hane Kokteyl ve Coffe Bar & Rooms” Açıldı!

Bozcaada’nın eşsiz Rum Mahallesi’nde yeni açılan “Hane Bozcaada” Kokteyl ve Coffe Bar & Rooms, ziyaretçilerine adanın otantik atmosferinde unutulmaz bir deneyim sunmaya başladı. Tarihi dokusuyla büyüleyen bu mahallede yer alan “Hane Bozcaada” Kokteyl ve Coffe Bar & Rooms, kapılarını misafirlerine açarken, ev sıcaklığında bir ortam yaratmayı hedefliyor.

Hane Bozcaada Kokteyl ve Coffe Bar: Özgün Kokteyller ve Özel Lezzetler

Yıllarca Salhane’yi  işletip sektörde edindiği işletmeci tecrübesiyle kendi mekanını açan,  Bozcaada’nın en sevilen simalarından,  Bozcaada’lıların “Heyet” lakabı ile seslendiği ünlü işletmeci Arif Gürcan Yalçın tarafından açılan Hane Bozcaada Kokteyl ve Coffe Bar, özel tariflerle hazırlanmış kokteylleri modern dokunuşlarla harmanlayan menüsüyle dikkat çekiyor. Barın deneyimli miksolojistleri tarafından hazırlanan imza kokteyller, Bozcaada’nın ruhunu yansıtan tatlarla misafirlerine sunuluyor. Her  yudumda, Bozcaada’nın eşsiz doğasını ve kültürel zenginliğini deneyimlemenizi sağlıyor. Hane konuklarına ve ada halkına gündüz saatlerinde yorgunluk kahvesi eşliğinde günün tatlısını yiyebilecekleri huzurlu bir deneyim yaşatırken, akşam hareketlenen ada halkı ve misafirlerine eşsiz bir konfor alanı sunuyor.

Hane Bozcaada Rooms: Evinizde Gibi Hissedin

Hane Bozcaada Rooms, adanın samimi ve huzurlu atmosferini iç mekanına taşımayı başardı. Her detayında misafirlerinin rahatlığı ve mutluluğu düşünülen bu mekanda, gelen herkes kendini evinde gibi hissediyor. Şık dekorasyonu, rahat oturma alanları ve adaya özgü detaylarla bezenmiş iç tasarımı ile “Hane Bozcaada Rooms”, adanın ruhunu yansıtan sıcak bir karşılama sunuyor. İki konforlu odasıyla konaklama imkanı da sunan Hane, misafirlerini ağırladığı odalardan;

Poyraz Oda ile Rum Mahallesinin eşsiz güzelliklerini sunarken modern tasarımı ve sıcak atmosferiyle konforun ve huzurun tadını çıkararak unutulmaz bir konaklama deneyimi vaadediyor. Lodos Oda’da ise sabahları kuş sesi eşliğinde uyanarak gün boyu rahat bir ortamda dinlenebilme imkanı sunuyor.

Misafirperverlik ve Kalite

Hane Bozcaada Kokteyl ve Coffe Bar & Rooms, çalışanların ve işletmenin adalı olduğu nadir mekanlardan, güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirperverliğini ön planda tutuyor. Her ziyaretçinin özel olduğunu hissettiren bu mekan, Bozcaada’nın huzurlu ve samimi atmosferinde, unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizleri bekliyor.