Boyner Çocukların Bayram Neşesine Eşlik Ediyor

Boyner, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların renkli dünyalarına eşlik ediyor ve yeni sezonun eğlenceli parçalarıyla onları mutlu edecek seçenekler sunuyor.

Boyner Çocukların Bayram Neşesine Eşlik Ediyor

Sunduğu ayrıcalıklar ve sürprizlerle çocukların bayram neşesine ortak olan Boyner, rengarenk tasarımlardan oluşan markaları bir araya getiriyor. Yeni sezonda baharın enerjisini tasarımlarına yansıtan Boyner özel markalarından Barbie ve Aeropostale’da öne çıkan pembe, lacivert, turkuaz ve sarı renkli tişörtler, payetli etekler, elbiseler ve şortlar çocukların bu sezon favorisi oluyor. Mavi, gri, kırmızı renklerin ağırlıkta olduğu Discovery ExpeditionJeep, Jack & Jones ve United Colors Of Benetton’ın çocuk koleksiyonlarındaki tişört, şort ve takımlar ise rahatlığı ile enerjisi hiç bitmeyen çocuklarla buluşuyor. 

23 Nisan’a özel renkli etkinlikler…

Çocukların bayramını coşkuyla kutlayan Boyner, dolu dolu etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. 20 Nisan’da Boyner Akasya’da Buckhead ile çocuk şenliği düzenlenecek aktivitede birbirinden eğlenceli balon şekillendirme, yüz ve çanta boyama etkinlikleri miniklere keyifli bir gün yaşatacak.  21 Nisan’da Boyner Akasya’da, 23 Nisan’da Boyner Antalya Migros’ta adidas ile çocukların katılacağı şut atma oyunu düzenlenecek. Boyner Cadde ve Marmara Forum’da yine çocuklara özel Bayrak Mozaik Atölye çalışması gerçekleştirilecek. 23 Nisan’daki bu özel etkinlikte çocuklar, Türk bayrağını mozaiklerle oluşturmayı deneyimleyecek. 

Boyner, tüm çocukları ve ailelerini yeni sezonun renkli tasarımlarını keşfetmeye ve eğlenceli aktivitelerle keyifli bir gün geçirmeye davet ediyor.